DAJ CYNK

Platinet PM1080 - bezprzewodowe słuchawki z pokrowcem ładującym

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3526

W ofercie Platinetu zadebiutowały dokanałowe słuchawki Bluetooth PM1080 z powerbankiem w formie etui.W ofercie Platinetu zadebiutowały dokanałowe słuchawki Bluetooth PM1080 z powerbankiem w formie etui.

W skład zestawu Platinet PM1080 wchodzą dwie bezprzewodowe słuchawki oraz pudełko, które jest jednocześnie stacją ładującą i dodatkowym powerbankiem. Jego litowo-jonowy akumulator o pojemności 1500 mAh pozwala na 10-krotne naładowanie akumulatora w słuchawkach. Jedno pełne ładowanie pozwala na 8 godzin rozmów i 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Czas ładowania słuchawek to 1 godzina, natomiast powerbanku - 2 godziny.Do bezprzewodowej łączności z urządzeniami wykorzystano technologię Bluetooth 4.2 CSR ze wsparciem dla profili A2DP i AVRCP. Dzięki temu maksymalna odległość między słuchawkami a urządzeniem wynosi nawet 15 metrów, a połączenie jest bezpieczniejsze. Nowy standard przekłada się również na lepszą jakość dźwięku i krótki czas parowania się z urządzeniami. Model PM1080 wspiera technologię cVc 6.0, która redukuje niechciane dźwięki otoczenia.

Do słuchawek Platinet PM1080 dołączony jest komplet trzech rozmiarów końcówek dousznych, futerał oraz kabel USB do ładowania stacji dokującej.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 149,90 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platinet

Przewiń w dół do następnego wpisu