DAJ CYNK

Bezprzewodowe słuchawki i głośnik Hykker ponownie w ofercie Biedronki

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8199

Od 27 grudnia w sklepach Biedronka dostępne są kolejne urządzenia marki Hykker. Tym razem to słuchawki Sound Vibe BT oraz głośnik LED Fantasy.

Sound Vibe BT to bezprzewodowe słuchawki, to które wizualnie mogą delikatnie przypominać konstrukcje Marshalla. Zostały wyposażone w 40mm membrany, regulowany pałąk oraz składane nauszniki. Wbudowany akumulator o pojemności 250 mAh ma pozwolić na pięć godzin działania na pojedynczym ładowaniu. Producent deklaruje, że maksymalny zasięg słuchawek to 10 metrów.

Bezprzewodowy głośnik LED Fantasy przyciąga uwagę kolorową obudową oraz przednim panelem podświetlanym kolorowymi diodami, mrugającymi w rytm muzyki. Głośniki mają wymiary 152 x 63 x 63 mm, emitują dźwięk w zakresie 250 Hz-13000 Hz, są wyposażone w port micro USB, gniazdo AUX, funkcję głośnomówiącą, a z innymi urządzeniami mogą się łączyć z odległości maksymalnie 15 metrów. Całość jest zasilana akumulatorem o pojemności 250 mAh.

Oba urządzenia są dostępne w sklepach Biedronka od 27 grudnia do 9 stycznia lub wyczerpania zapasów.. Słuchawki kupimy w cenie 59,90 zł, a głośnik 39,90 zł.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: hykker

Źródło tekstu: Hykker; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu