DAJ CYNK

TikTok podnosi limit długości filmów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje

TikTok podnosi limit dłiugości filmów

TikTok odpowiada na potrzeby użytkowników i wprowadza możliwość nagrywania filmów o długości nawet trzech minut. W ciągu najbliższych tygodni opcja ta stanie się dostępna globalnie.

W ciągu jednej minuty na TikToku może wydarzyć się wiele - od musicali i szant śpiewanych przez tłumy, po przepisy na makaron z fetą, pokaz jazdy na rolkach i wiele innych. Teraz wprowadzamy możliwość tworzenia dłuższych filmów przez naszą globalną społeczność, torując drogę dla jeszcze bogatszych opowieści i rozrywki na TikToku.

– powiedział Drew Kirchhoff, Product Manager, TikTok

Zobacz: To się nazywa szczerość - szef ByteDance i założyciel TikToka odchodzi bo "brak mu umiejętności"
Zobacz: TikTok usuwa konta osób poniżej 13 roku życia po

TikTok skupia się na zapewnianiu swojej globalnej społeczności narzędzi, które pozwolą na nieograniczone wyrażanie swojej kreatywności. Wprowadzanie możliwości nagrania filmów o długości do trzech minut jest odpowiedzią na potrzeby twórców, którzy do tej pory często tworzyli wieloczęściowe wideo na TikToku. Dzięki dłuższym filmom twórcy będą mieli możliwość tworzenia nowych, rozszerzonych typów treści, z większą dowolnością ich długości. Gdy tylko opcja będzie dostępna, twórcy otrzymają powiadomienie, że dłuższe filmy są teraz częścią ich kreatywnego zestawu narzędzi na TikToku.

Biorąc pod uwagę wszystkie sposoby, w jakie nasza społeczność do tej pory wyrażała swoją twórczą ekspresję w czasie krótszym niż 60 sekund, nie możemy doczekać się, aby zobaczyć jak ludzie nadal będą się bawić i inspirować, mając do dyspozycji kilka sekund więcej - i świat kreatywnych możliwości.

– dodał Drew Kirchhoff

Zobacz: Korzystałeś z tej usługi? Nie zdziw się, gdy zapuka policja
Zobacz: WhatsApp w końcu dostał funkcję do wysyłania nudli

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: iXimus / Pixabay

Źródło tekstu: TikTok

Przewiń w dół do następnego wpisu