DAJ CYNK

Biedronka z niezwykłą promocją. Musisz potrząsnąć telefonem

Mieszko Zagańczyk

Aplikacje

Biedronka z niezwykłą promocją. Musisz potrząsnąć telefonem

Zgodnie z zapowiedziami dziś debiutuje nowa aplikacja Biedronki. Sieć sklepów wprowadza w niej kilka przydatnych nowości, które znacznie ułatwią zakupy.

Klienci Biedronki dotąd byli skazani na używanie przestarzałej, mało funkcjonalnej aplikacji, która nie nadążała za ostatnimi trendami. Dodatkowo w iOS nie była aktualizowana od kilkunastu miesięcy. Konkurencyjne sieci sklepów pod tym względem wyprzedziły Biedronke o kilka długości.

W końcu jednak Biedronka postanowiła coś z tym zrobić. 18 maja sieć sklepów opublikowała zaktualizowany regulamin programu lojalnościowego, który zapowiadał nową wersję aplikacji Biedronka. Od dziś jest już ona oficjalnie dostępna dla Androida i iOS, mają też działać powiązane z nią usługi. 

Nowa aplikacja Biedronka

Aplikacja z kartą Moja Biedronka

Najważniejsza zmianą w aplikacji jest obecność karty lojalnościowej Moja Biedronka – dzięki czemu nie trzeba nosić tradycyjnego plastiku lub podawać numery telefonu przy kasie. 

Swój numer, powiązany z programem lojalnościowym Biedronki, należy tylko podać w aplikacji podczas logowania, by od razu móc korzystać z wirtualnej karty Moja Biedronka. Nowym użytkownikom, którzy nie dotąd jej nie używali, po wpisaniu adresu e-mail i numeru telefonu automatycznie utworzona zostanie nowa karta. Później przy kasie wystarczy posłużyć się aplikacją przy czytniku.

Kolejną nowością w aplikacji są aktualne gazetki – użytkownik aplikacji zyskuje szybki dostęp do obowiązujących promocji i nowości produktowych, ma też opcję wyszukiwania konkretnych okazji.

Dzięki temu, że aplikacja pozwala wskazać swój ulubiony sklep Biedronka („Mój Sklep”), można bezpośrednio na ekranie telefonu sprawdzić, jakie produkty z promocji są tam dostępne.

Łowców okazji ucieszy także Shakeomat, czyli funkcja, dzięki której można liczyć na indywidualne promocje i zniżki. Żeby skorzystać z tej opcji, trzeba… potrząsnąć telefonem. Codziennie ma być dostępna inna oferta, na przykład rabat na wybrany produkt. Aby aktywować ofertę, należy wejść do aplikacji, kliknąć okienko z tą ofertą, a następnie potrząsnąć telefonem, tak aby licznik w aplikacji wskazał 100%. Oferta Shakeomat obowiązuje od momentu jej aktywacji do końca danego dnia. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą codziennie liczyć na nowe  oferty przygotowane przez sieć Biedronka. 

W aplikacji Biedronka znalazł się także skaner cen. Nie trzeba szukać zagubionej etykietki z ceną na półce ani biegać do skanera – wystarczy poprzez aplikację skorzystać z czytnika wykorzystującego aparat telefonu i zeskanować kod kreskowy na towarze. Wyświetli się jego opis wraz z ceną.

Użytkownicy aplikacji otrzymują też dostęp do historii zakupów – mogą przeglądać wszystkie swoje paragony z poprzednich zakupów. Na liście prezentowane są ich daty wraz z adresem sklepu, a po kliknięciu pojawia się pełna lista zakupów wraz z rabatami 

Nowością, która cieszy wielu klientów, jest też możliwość płacenia Blikiem bez podawania kodu. Wcześniej trzeba dokonać aktywacji tej funkcji, co można zrobić od razu po instalacji, posługując się aplikacją bankową, lub też w drugiej opcji – aktywować Blika bez kodu w kasie sklepu. Możliwość płacenia w ten sposób to efekt współpracy Biedronki z Tpay i Pekao S.A.

Zobacz: Biedronka ma spory problem. Łatwo się przestraszyć
Zobacz: Biedronka wskrzesi Twój stary telewizor. Koniec kłopotów z DVB-T2

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Biedronka, mockuper.net

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu