DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 130 zł

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 88329

Płatne aplikacje i gry dla Androida za darmo

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne listopadowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać zupełnie za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, podaną Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

4K Camera – Filmmaker Pro Camera Movie Recorder

4K Camera to rozbudowana aplikacja do nagrywania filmów. Jeśli sprzęt na to pozwala, jest w stanie nagrywać w rozdzielczości 4K, a także z prędkością 60, 140 i 240 kl./s. Ponadto daje możliwość ustawiania wszystkich parametrów ręcznie, wyświetla na żywo histogram, ma różne nakładki pomocnicze i tym podobne. Aplikacja ma też ustawienia nagrywania poklatkowego.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 13 listopada).

Brightness Manager

Brightness Manager pozwala na szczegółowe zarządzanie jasnością podświetlenia ekranu. Aplikacja przyda się, jeśli chcesz ustawić jasność ekranu dla wybranych aplikacji. Domyślnie wszystkie aplikacje korzystają z ustawień systemu, ale można na stałe podbić jasność ekranu dla wybranej gry lub zmniejszyć w aplikacjach do czytania.

Normalna cena aplikacji to 3,29 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 15 listopada).

Homo Machina

Homo Machina to wyjątkowa gra logiczna, pokazująca ciało człowieka jako wspaniałą maszynę z lat dwudziestych. Gra czerpie inspirację z awangardowych prac Fritza Kahna, pioniera infografik. Zadaniem gracza jest wykonywanie codziennych czynności, jak jedzenie kanapki, słuchanie muzyki i rozglądanie się.

Normalna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 10 listopada).

Meeting Notes Taker

Meeting Notes Taker dla Androida

Meeting Notes Taker to doskonały dyktafon dla uczniów, studentów, dziennikarzy, blogerów i wielu innych osób, które muszą robić notatki głosowe i pisane. Aplikacja wykorzystuje rejestrowanie wsteczne – to znaczy, że cały czas nagrywa dźwięk, aloe można szybko zlecić zapisanie aktualnego fragmentu (10 sekund wstecz, 30 sekund i 5 minut), można też łatwo dodawać notatki tekstowe do głosowych. Na spotkaniach można oznaczać, kto wypowiadał się w którym momencie. Aplikacja ma możliwość nagrywania z wyłączonym ekranem.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 14 listopada).

Quick Arc Launcher

Quick Arc Launcher to wygodne menu uruchamiania aplikacji, które można obsłużyć jedną ręką. Uwaga! Aplikacja jest przeznaczona dla starszych telefonów z Androidem od 6 do 8.1. Quick Arc Launcher pokazuje listę aplikacji w kształcie wachlarza, który można wygodnie obsłużyć kciukiem. W ustawieniach znajdą się wszystkie parametry tego menu, na czele z promieniem, który możesz dopasować do długości swojego palca.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 10 listopada).

Ping Master X: Set Best DNS For Gaming

Ping Master X dla Androida

Ping Master X to aplikacja zmieniająca ustawienia sieciowe telefonu, gdy uruchomione są wybrane aplikacje. Ping Master X znajduje najszybciej odpowiadający serwer DNS w danym regionie. Dzięki temu w wielu przypadkach można znacznie zmniejszyć lagi podczas korzystania z internetu. Aplikacja jest kierowana przede wszystkim do graczy.

Normalna cena aplikacji to 18,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 16 listopada).

Tool for WhatsApp

Tool for WhatsApp to narzędzie ułatwiające pracę z komunikatorem WhatsApp. Jego najciekawszą funkcją jest możliwość podłożenia pod czat obrazu z aparatu. Dzięki temu można w miarę bezpiecznie chodzić o prowadzić rozmowę. Ponadto można tu tworzyć emoji tekstowe, powtarzać tekst czy zarządzać galerią obrazków otrzymanych w rozmowach przez WhatsApp.

Normalna cena aplikacji to 5,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 15 listopada).

Nav Aid Pro

Nav Aid Pro dla Androida

Nav Aid Pro to aplikacja szkoleniowa dla początkujących pilotów, ucząca korzystania z przyrządów nawigacyjnych. Aplikację wyprodukowało studio Pilot Effect, specjalizujące się w materiałach szkoleniowych dla pilotów. W aplikacji można zapoznać się z niezbędnymi instrumentami (VOR, ADF, RMI, HSI) oraz rozwiązywać quizy, by utrwalić wiedzę.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 15 listopada).

Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 5
Zobacz: 3 dobre gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 4
Zobacz: 3 gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 3
Zobacz: 3 świetne gry i jedna karciana z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 2
Zobacz: 3 świetne gry i jedna planszówka z Google Play, w które warto zagrać na Androidzie – część 1

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu