DAJ CYNK

Aktualizacja aplikacji Samsung Notes przynosi funkcję znaną z Galaxy Note10 na starsze smartfony

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 12166

Samsung Galaxy Note10

Galaxy Note10 dostał funkcję rozpoznawania pisma ręcznego w aplikacji Samsung Notes. Koreańczycy obiecywali, że funkcjonalność ta trafi na pokłady innych telefonów razem z aktualizacją OneUI 2.0, ale okazuje się, że wystarczy zaktualizować samą aplikację do najnowszej wersji.

Samsungi Galaxy Note9 i Galaxy Note8 po zainstalowaniu aplikacji Samsung Notes w wersji 3.1.04.16 mogą korzystać z funkcji natychmiastowej konwersji pisma ręcznego do tekstu, która wcześniej była dostępna dla modeli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Możliwy jest też eksport tekstu na przykład do pliku programu Microsoft Word. W trakcie tworzenia odręcznej notatki można ją pomniejszać lub powiększać, w zależności od potrzeb, a także zmienić styl pisania rysikiem.

Zobacz: Testujemy Samsunga Galaxy Note10 i Note10+ [wideo]
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego

Samsung Notes pismo odręczne

Niektóre źródła podają, że także inne niż Galaxy Note urządzenia, jeśli zdołają pobrać aktualizację Notesa o numerze 3.1.04.16, będą mogły korzystać z opisanych wyżej funkcji. Do korzystania z pisma odręcznego w aplikacji Samsung Notes nie jest potrzebny rysik S-Pen. Pisać można również palcem - dotyczy to przede wszystkim urządzeń, które w rysik nie są wyposażone.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold 2 będzie obsługiwał S Pen, zastąpi Galaxy Note?
Zobacz: Samsung rozpoczął globalne testy beta Androida 10 dla serii Galaxy S10

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: SamMobile

Przewiń w dół do następnego wpisu