DAJ CYNK

Samsung rozpoczął globalne testy beta Androida 10 dla serii Galaxy S10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 5297

Samsung Galaxy S10 +, Android 10, OneUI 2

Samsung ogłosił rozpoczęcie testów beta Androida 10 i interfejsu OneUI 2.0 dla użytkowników smartfonów z serii Galaxy S10. W Polsce również będzie można wziąć w programie.

Interfejs OneUI, jak podaje Samsung, został zaprojektowany w celu uproszczenia i usprawnienia interakcji, a także zapewnieniu użytkownikom ujednoliconego wrażenia mobilne na urządzeniach Galaxy. Interfejs z wersji na wersję jest wciąż udoskonalany oraz uzupełniany o nowe możliwości, które mają pomóc użytkownikom skoncentrować się na ważnych zadaniach.

Zobacz: Telefony z serii Galaxy S10 wkrótce dostaną testową wersję Androida 10 z One UI 2.0
Zobacz: OneUI 2.0 i Android 10 dla Galaxy S10 - już wiemy, jak wygląda

Koncentracja na najważniejszych elementach

Nowy interfejs przynosi zminimalizowane okienka pop-up, węższy jest także pasek głośności Powiadomienia zajmują teraz mniej miejsca, dzięki czemu użytkownicy są na bieżąco, a jednocześnie mogą skupić się na wykonywanej wcześniej czynności. Mniej miejsca 

Samsung OneUI 2.0

Samsung OneUI 2.0

Ulepszony tryb nocny

Tryb nocny został stworzony po to, by pomóc użytkownikom smartfonów w nocy, inteligentnie dostosowując jasność obrazów, tekstów i kolorów na wyświetlaczu, jednocześnie zmniejszając zużycie energii. To ostatnie przede wszystkim w przypadku ekranów AMOLED. W OneUI 2.0 poprawiono ekran Smart Lock, który automatycznie dostosowuje kolor i format zegara oraz powiadomień tak, żeby zawsze były wyraźnie widoczne.

Zobacz: Promocja Samsunga: kup Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 Lite i S10 Lite mogą być hitami sprzedaży

Samsung OneUI 2.0

Samsung OneUI 2.0

Cyfrowy dobrostan i tryb skupienia

Cyfrowy dobrostan to część interfejsu OneUI, która pokazuje między innymi, w jaki sposób korzystamy z naszego urządzenia mobilnego Samsung Galaxy. Nowy Tryb skupienia pozwala tymczasowo wstrzymywać powiadomienia z wybranych aplikacji, dzięki czemu można się skupić na wykonywanej pracy lub na przykład graniu.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold zmienia zasady gry [wideo]
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego

Samsung OneUI 2.0

OneUI 2.0 przynosi także inne ulepszenia, w tym bardziej szczegółowe statystyki zużycia energii akumulatora, nowe ustawienia funkcji PowerShare oraz kosz dla kontaktów i plików, gdzie usunięte zasoby tego typu będą przez 15 dni czekały gotowe do przywrócenia, a potem zostaną trwale usunięte.

Samsung OneUI 2.0

Dostępność Androida 10 i OneUI 2.0 dla Galaxy S10

Pomimo oficjalnego ogłoszenia startu programu testów beta, Samsung nie podał harmonogramu udostępniania testowego oprogramowania dla Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G na poszczególnych rynkach. Odpowiednia informacja na ten temat powinna się pojawić w aplikacji Samsung Members, za pomocą którego użytkownicy wymienionych smartfonów będą mogli dołączyć do testów. Taka możliwość będzie również w Polsce.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu