DAJ CYNK

"Twój telefon" w Windows 10 otrzyma aż 4 nowe funkcje

Dodane przez: HTur

Kategoria: Windows

Interakcje: 7322

Aplikacja "Twój telefon" to jedna z tych rzeczy, które udały się Microsoftowi wyjątkowo dobrze. A wkrótce nabierze kolejnych rumieńców. Dowiedz się, co nowego nas czeka.

Już w tej chwili aplikacja "Twój telefon" sporo potrafi, a Microsoft wciąż pracuje nad jej rozwojem - i wychodzi mu to znacznie lepiej, niż praca nad ulepszaniem Windows 10. A teraz zaprezentowano kolejne cztery funkcje, o które zostanie wzbogacona, a które już są dostępne dla uczestników programu Windows Insider. Zwykli użytkownicy otrzymają je jeszcze w tym roku lub dopiero przy kolejnej aktualizacji systemu:

Wybór formy powiadomień - będzie można wybrać, ile szczegółowych informacji ma być wyświetlanych wraz z każdym powiadomieniem. Na liście opcji widzimy możliwość ukrycia treści, pokazywanie tylko nadawcy lub pokazywanie nadawcy wraz z podglądem

Kontakty - nowe funkcja pozwoli ulepszyć komunikację z użytkownikami. Pojawi się dedykowana strona, na której zostaną wyświetlone wszystkie zapisane w telefonie kontakty i będzie można z niej wybrać dowolny w celu rozpoczęcia rozmowy.

Zmieniona strona ustawień - ustawienia aplikacji "Twój telefon" zostaną całkowicie przebudowane, aby stały się bardziej przejrzyste i łatwiejsze w obsłudze. Dla każdego menu pojawią się indywidualne ustawienia.

Rozmowy w okienkach pop-up - rozmowy tekstowe będzie można prowadzić w niezależnych okienkach, które można przesuwać po ekranie. Pozwoli to na wygodne rozmowy z wieloma osobami równocześnie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Andrea Piacquadio/Pexels

Źródło tekstu: Windows Latest

Przewiń w dół do następnego wpisu