DAJ CYNK

Netflix tworzy dwa sezony aktorskiej wersji anime Cowboy Bebop

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3747

Cowboy Bebop to jedno z najpopularniejszych anime. Od pewnego czasu nad wersją aktorską pracuje Netflix. Okazuje się, że serwis za jednym zamachem tworzy dwa sezony tej produkcji.

Cowboy Bebop wszedł na japońskie ekrany 1998 roku i miał 26 odcinków. To wystarczyło jednak by zdobyć miano klasyki gatunku. W 2001 roku drużyna łowców nagród ścigająca przestępców pojawiła się w filmie Pukając do nieba bram, który fabularnie nie był jednak kontynuacją serii, a dział się w jej trakcie. teraz prawa do tytułu ma Netflix. Platforma wiąże z nim naprawdę duże plany, zamierza bowiem nakręcić wersję aktorską. Netflix musiał co prawda już dwukrotnie zawieszać produkcję serialu (najpierw przez uraz kolana Johna Cho, który gra główną rolę, potem przez koronawirusa).

Nie oznacza to jednak, że Netflix chce się poddać. Twórcy serialu są tak pewni swego, że otwarcie mówią teraz o dwóch sezonach. Kto w nich zagra? Johnowi Cho towarzyszyć będą Mustafa Shakir, Daniella Pineda oraz Alex Hassell. Shinichiro Watanabe, który tworzył anime z 1998 roku będzie natomiast konsultantem.

 

Zobacz Najlepsze komedie na Netflix - kwiecień 2020
Zobacz Jakie anime obejrzeć wiosną? Przeglądamy nowości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: the observer, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu