DAJ CYNK

Netflix: Jaki film na weekend? 22 - 24 maja

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5380

Netflix

Film na weekend? Nowy serial? Netflix ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobaczcie co warto obejrzeć.

Jeśli jest coś, co nigdy się nie znudzi widzom, to są to seriale dziejące się w szkole. Koniecznie postacie mają być grane przez osoby wyglądające jak trzydziestolatkowie. Z takiego założenia wyszedł Netflix. Tym razem maszyna losująca pokazała, że nadeszła pora na Meksyk. Sama idea serialu nie jest jednak zła, w Control Z prześledzimy walkę samotniczki Sofii, która próbuje wygrac walkę z czasem i powstrzymać hakera, który ujawnia wszystkie prywatne informacje o uczniach. Przy okazji udaje mu się skłócić wszystkich ze sobą. A może po prostu przełamać wszechogarniający fałsz? Serial dostępny jest na platformie od wczoraj.

A może tak... zajrzeć na Netfliksa by czegoś się nauczyć? Serwis to raczej jedno z ostatnich miejsc, które wiążemy z nauką (prędzej z jej unikaniem...), ale nie znaczy to, ze nie można spróbować. Brytyjski serial Historia  w pytaniach i odpowiedziach przy użyciu czytelnych infografik edukuje użytkowników Netfliksa właśnie od wczoraj. 

 

Chłopaki z baraków to jeden z największych fenomenów wśród seriali. Siedemnaście lat klasycznego serialu, filmy, kreskówki... a to wszystko w mockumencie na temat kanadyjskiego gangu Olsena, którego członkowie mieszkają na osiedlu barakowozów. Tym razem popularny serial wraca z kolejnym sezonem swojej kreskówkowej odsłony. Serial zadebiutował na Netfliksie również wczoraj. 

 

W Netfliksie pojawi się też trzeci sezon serialu Dynastia, którego emisję skończyła właśnie stacja The CW. W trzecim sezonie prześledzimy kolejne losy walki pomiędzy rodzinami Carringtonów i Colbych. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Fallon? Już pod koniec roku swoją premierę będzie miał czwarty sezon (o ile wirus nie pokrzyżuje twórcom planów), dlatego radzimy się zapoznać z trzecim sezonem jak najprędzej. Zobaczmy jak żyje współczesna arystokracja pieniądza.

 

Same seriale, a czy Netflix wzbogacił w mijającym tygodniu swoją ofertę o jakiś film? Owszem. O dokładnie jeden. Są nim Gołąbeczki. Prześledzimy losy pary, która jest sobą zwyczajnie zmęczona i ma siebie serdecznie dosyć. Niestety dla nich... teraz będą siebie potrzebowali bardziej niż wcześniej. Powód jest dość poważny, bo są podejrzani o morderstwo i muszą coś wymyślić by udowodnić swoją niewinność.

Zobacz Netflix już kręci aktorską wersję anime Cowboy Bebop, niedługo też One Piece
Zobacz Netflix: jaki film na weekend? 15 - 17 maja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu