DAJ CYNK

Netflix już kręci aktorską wersję anime Cowboy Bebop, niedługo też One Piece

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 5349

Netflix szykuje naprawdę ciekawe pozycje dla wszystkich fanów anime. Serwis kręci seriale na bazie legendarnych tytułów mangi i anime, będą to Cowboy Bebop i One Piece.

Miesiąc temu informowaliśmy o tym, że Netflix szykuje serial na bazie jednego z klasyków anime, jakim jest Cowboy Bebop. Teraz okazuje się, że trzy odcinki są już nie tylko nakręcone, ale i przeszły etap postprodukcji. Cały sezon ma liczyć dziesięć odcinków, natomiast cały serial ma składać się z dwóch sezonów. Tak samo jak w 1998 za muzykę będzie odpowiadać Yoko Kanno. Główną rolę w serialu o przygodach łowców nagród ścigających przestępców gra z kolei John Cho.

Nie jest to jednak jedyny serial na podstawie mangi i anime, który doczeka się swojego debiutu na Netfliksie. Nie można nie wspomnieć o One Piece. Manga o bohaterze chcącym zostać królem piratów jest wydawana od 1997, natomiast anime nadawane jest od 1999. Casting do serialu zacznie się z kolei już niebawem - w czerwcu. We wrześniu rozpocznie w Kapsztadzie rozpocznie się właściwe kręcenie serialu. Konsultantem jest autor mangi, jakim jest Eichiro Oda.

Jednocześnie Netflix pracuje nad anime w świecie Diablo.

Zobacz Netflix: już niedługo anime na podstawie Diablo
Zobacz Netflix tworzy dwa sezony aktorskiej wersji anime Cowboy Bebop

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: animemojo

Przewiń w dół do następnego wpisu