DAJ CYNK

Netflix: jaki film na weekend? 15 - 17 maja

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6976

Netflix

Film na weekend? Nowy serial? Netflix ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobaczcie co warto obejrzeć.

Pierwsza wybrana przez nas produkcja, która w mijającym tygodniu zadebiutowała na Netfliksie to kolumbijski serial Partacze. Opowiada on o nieudolnym magiku, któremu wreszcie wyszła pierwsza sztuczka. I to od razu taka z grubej rury. Doprowadził on do tego, że mafijny boss zniknął podczas pokazu i nie da się go sprowadzić z powrotem. Ups. Serial zadebiutował dzisiaj, więc jest jeszcze świeży.

Hiszpański serial Dom z papieru to jeden z najchętniej oglądanych tytułów na Netfliksie. Jego fanów z pewnością zainteresuje wiadomość, ze tworzący go Alex Pina przygotował kolejny serial. Nosi on tytuł White Lines i również zadebiutował na Netfliksie dzisiaj. Opowiada on historię kobiety, która po dwudziestu latach dowiaduje się, ze jej brat nie zerwał kontaktów z rodziną, tylko został zamordowany. Bohaterka przybywa zatem na rajską Ibizę by rozwikłać starą zagadkę.

Także od dzisiaj dostępny jest francuski serial Zakładnik. Opowiada on o bardzo powszechnym problemie. Będąc w pewnym wieku jest już naprawdę ciężko znaleźć pracę. Główny bohater ma 57 lat i jest bezrobotny. Znajduje jednak bardzo kuszące ogłoszenie, na które odpowiada. Szybko jednak nieszczęśnik przekonuje się, ze tak naprawdę jest tylko trybikiem w korporacyjnej machinie.

A może jesteście fanami komedii romantycznych? W takiej sytuacji nie ma na co czekać i najlepiej od razu obejrzeć film, który jest na platformie już od dwóch dni. Chodzi tutaj o produkcję Niewłaściwa Missy. Główny bohater to Tim, który myśli, że zaprosił kobietę swoich marzeń na Hawaje. Niestety, zaprosił omyłkowo inną. Taką, z którą spędził randkę jak z koszmaru. Zdarza się.

Netflix przyszykował też coś dla fanów dokumentów. Jak bardzo media wpływają na wyrok sądu? Często wytwarzają one atmosferę strachu, paranoi lub nagonki na oskarżonego. Amerykański serial dokumentalny Osądzeni przez media postara się prześledzić takie przypadki. Jest on dostępny w serwisie od 11 maja.

Nie obejdzie się też bez propozycji dla dzieci. Tru: Bajkowe opowieści to tak naprawdę bajka... o bajkach. Główną bohaterką jest tytułowa Tru, która razem ze swoimi przyjaciółmi zaczyna odtwarzać przygody Pinokia czy Czerwonego Kapturka.

Zobacz Netflix: jaki film na weekend? 8 - 10 maja
Zobacz Netflix: jaki film na weekend? 1 - 3 maja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu