DAJ CYNK

HBO GO: Jaki film na weekend? 1-2 maja 2021

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4934

HBO GO

Film na weekend? Nowy serial? HBO GO ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobacz co warto obejrzeć.

Zdecydowanie największą premierą mijającego tygodnia na HBO było pojawienie się wszystkich filmów z serii Rocky. Sylvester Stallone gra zatem w takich filmach jak Rocky, Rocky II, Rocky III, Rocky IV, Rocky V i Rocky Balboa. Pojawiły się też filmy z serii Creed, która jest kontynuacją Rockyego. Zobaczymy jak nikomu nieznany bokser podkochujący się w dziewczynie ze sklepu zoologicznego zostaje mistrzem ringu. Pierwszy film dostał takie statuetki jak Oscar i Złoty Glob. Prawdziwe klasyczne kino i jednocześnie 100% walki w walce. 

Druga z proponowanych przez nas propozycji również zadebiutowała dzisiaj. To szwajcarski (niemieckojęzyczny, choć wyreżyserowany przez francuskojęzyczne Szwajcarki) film Moja młodsza siostra. Produkcja opowiada o bliskiej relacji rodzeństwa, która pogłębia się, kiedy brat zapada na śmiertelną chorobę. Siostra zrobi wszystko, byle być przy bracie i mu pomóc. Zaniedba nawet karierę i zaryzykuje rozpadem małżeństwa.

Przedwczoraj pojawił się z kolei niemiecki film Zamiana. Tytułowej zamiany dokonują wyglądający niemal identycznie Ludwig i Danny. Jeden z nich wreszcie może w spokoju trenować do konkursu muzycznego i nie martwić się o pieniądze, a drugi wreszcie widzi zgraną rodzinę. Nadmierna ciekawość przybranej siostry jednego z nich okazuje się jednak być baaaardzo problematyczna...

Ostatnia z proponownych produkcji pojawiła się wczoraj. To serial iCarly, który jest przeznaczony raczej dla młodszych widzów. Główna bohaterka jest z pozoru normalną nastolatką, jednak kiedy zaczyna prowadzić własny program wszystko się zmienia. W HBO pojawiły się 24 odcinki tego tytułu.

Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 24-25 kwietnia 2021
Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 10 - 11 kwietnia 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu