DAJ CYNK

Żabka Jush w kolejnym mieście. Odbierz swoje 200 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Żabka Jush kurierka

Żabka Jush, czyli usługa ekspresowych dostaw zakupów z popularnej sieci sklepów, rusza w Poznaniu. Zamówienie można łatwo zrealizować w aplikacji mobilnej, a po kwadransie towary zostaną dostarczone pod drzwi.

Należący do Grupy Żabka startup Lite e-Commerce uruchomił usługę Żabka Jush już w szóstym mieście – Poznaniu.

Poznań nie musi zakładać laczków i taśtać zakupów do domu. Od teraz przywiezie je Żabka Jush. Jeśli poznaniakom zabraknie produktów do przygotowania szagówki, gzika lub będą mieli ochotę na coś do śrupania, to zamiast tradycyjnej wizyty w sklepie mogą zamówić potrzebne artykuły w aplikacji Jush

 – tak Lite e-Commerce zachęca mieszkańców Poznania do zakupów.

Od momentu startu pilotażu w Warszawie aplikacja pojawiła się w Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie, a teraz również i mieszkańcy Poznania mogą cieszyć się z ekspresowych zakupów online nawet w 15 minut. Na razie z usług Żabka Jush będą mogli skorzystać mieszkańcy Centrum, Starego Miasta oraz Wildy. Twórcy rozwiązania przekonują przy tym, że systematycznie rozwijają obszar dostaw.  

Zobacz: Jush to nowa aplikacja Żabki. Zakupy staną się jeszcze łatwiejsze

Uruchomiony na potrzeby usługi magazyn w Poznaniu jest też jednym z pierwszych, w którym startup Lite e-Commerce prezentuje nowy wygląd witryn. Za odmienione oblicze poznańskiego punktu odpowiada Kinga Offert, artystka ze stolicy Wielkopolski.

Żabka Jush magazyn

Żabka Jush z dostawą w 15 minut

Cały proces realizacji zakupów – od momentu złożenia zamówienia do przybycia kuriera z potrzebnymi produktami – zajmuje 15 minut. Klienci w Jushu mogą wybierać z ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki. Jest też wybór dań gotowych, również w wersji wegetariańskiej. 

Promocja Jush na lato – odbierz 200 zł

Ogłaszając wejście do nowego miasta, Lite e-Commerce przypomina o trwającej od czerwca wakacyjnej akcji promocyjnej. Akcja kończy się 31 sierpnia, więc są to już ostatnie tygodnie na skorzystanie z tej okazji.

Na czym polega promocja? Każda użytkownik aplikacji dostanie w sierpniu jeszcze 200 zł rabatu do wykorzystania. Na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują również darmową dostawę

Regulamin promocji dostępny jest na stronie: jush.pl/regulamin-promocji-600zl.

Zobacz: Żabka Jush na Androidzie. Hitem jest wypiekana kajzerka
Zobacz: InPost Fresh rusza w czterech nowych miastach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lite e-Commerce

Źródło tekstu: Lite e-Commerce

Przewiń w dół do następnego wpisu