DAJ CYNK

Lidl rozpieszcza majsterkowiczów. Przydatny sprzęt za grosze

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl rozpieszcza majsterkowiczów. Przydatny sprzęt za grosze

Lidl aktualizuję swoją ofertę tymczasową. Klienci sieci mogą liczyć na to, że w najbliższej przyszłości na półkach sklepowych znajdą się elektronarzędzia. Niektóre z nich będzie można dostać w niższej cenie.

Lidl udostępnił nową gazetkę, która powinna w szczególności zainteresować osoby lubiące zamknąć się w warsztacie lub samodzielnie przeprowadzać prace remontowe. W ofercie popularnej sieci sklepów pojawi się sporo elektronarzędzi, a niektóre z nich będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Lidl wyprzedaje elektronarzędzia

Lidl udostępnił nową gazetkę, dowiadujemy się z niej, że już od 21 października na półkach sklepowych pojawi się sporo elektroniki dla majsterkowiczów. Niektóre z tych urządzeń trafi na promocję, jak szlifierka kątowa 1200 W z 6-stopniową regulacją obrotów. Narzędzie będzie można nabyć w cenie o 40 złotych niższej, czyli za 99 zł.

Promocja obejmie również młotowiertarkę 1050 W do obróbki betonu, kamienia, metalu lub drewna. Urządzenie trafi na półki sklepowe w cenie 199 złotych, czyli taniej o 100 zł. Podobna przecena dotknie wiertarkę rdzeniową 1800 W do pracy na mokro lub sucho. Za narzędzie zapłacimy 399 złotych.

Oprócz wymienionych promocji pojawi się sporo narzędzi w regularnych cenach. W tym bezstykowe urządzenie do kontroli napięcia i testery gniazd w cenie 29,99 zł. Warto wspomnieć o mierniku cyfrowym 300 V oraz wkrętaku akumulatorowym 4 V w cenach odpowiednio 79,90 i 99 zł. Prace remontowe często wymagają precyzji, a w tym może pomóc laser krzyżowy w zestawie ze zdejmowanym zaciskiem uniwersalnym za 119 zł.

Więcej informacji dostępnych jest w gazetce Lidla pod tym linkiem.

Zobacz: Labirynt na Marsie. ESA publikuje fascynujące wideo
Zobacz: Ile tak naprawdę miejsca na dysku oferuje nowa wersja PlayStation 5?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lidl Gazetka, Shutterstock

Źródło tekstu: Lidl gazetka