DAJ CYNK

Thermomix zezłomowany. Rywal od Lidla w rekordowej cenie

Anna Rymsza

Taryfy, promocje, usługi

Thermomix zezłomowany. Rywal od Lidla w rekordowej cenie

Marzy Ci się Lidlomix? To szykuj się na sprint do Lidla pod koniec miesiąca.

Sieć Lidl zapowiedziała promocje z okazji Black Week. Gwiazdą jest oczywiście termomikser Monsieur Cuisine Smart, który możesz podłączyć do domowej sieci Wi-Fi i korzystać ze zróżnicowanych przepisów w aplikacji mobilnej.

Rekordowo tani Lidlomix

Monsieur Cuisine Smart, czyli najnowszy Lidlomix, jeszcze nigdy nie był tak tani. Jego cena została obniżona aż o 700 złotych! W czasie promocji będzie więc kosztował 1799 zł zamiast 2499 zł. Szczegóły znajdziesz w gazetce sieci.

Promocja na Monsieur Cuisine Smart w Lidlu

Jeśli jeszcze masz pewności, czy Lidlomix powinien znaleźć się w Twojej kuchni, polecam lekturę recenzji. Powinna rozwiać wszystkie wątpliwości, związane z zakupem inteligentnego termomiksera. Urządzenie tego typu może totalnie zmienić sposób, w jaki gotujesz. Na pewno odzyskasz sporo wolnego czasu.

Monsieur Cuisine Smart będzie dostępny w niższej cenie tylko przez dwa dni, więc nie ma nad czym się zastanawiać. Ta promocja na Black Week w Lidlu trwa tylko 24 i 25 listopada.

Oczywiście to nie koniec promocji. Lidl zapowiedział, że z okazji zakupowego święta obniży ceny 1400 produktów, dostępnych stacjonarnie i online. Ceny spadną nawet o 70%.

Inne urządzenia gospodarstwa domowego, które będzie można kupić znacznie taniej w ciągu lidlowego Black Week to między innymi:

  • Ekspres do kawy DeLonghi o 33% taniej;
  • odkurzacz bezprzewodowy Zelmer o 40% taniej;
  • Robot sprzątający SilverCrest o 33% taniej;
  • Akumulatorowy odkurzacz pionowy Grundig o 40% taniej;
  • Słuchawki TWS SilverCrest o 40% taniej;
  • Soundbar SilverCrest o 50% taniej;

a także blendery i roboty kuchenne, żelazka i parownice, narzędzia marki Parkside, garnki, noże, pościel, zabawki i ozdoby świąteczne. Ponadto Lidl uruchomił wielką loterię, w której można wygrać iPhone'a, PlayStation i oczywiście gwiazdę promocji – Lidlomix. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne

Źródło tekstu: własne, Lidl