DAJ CYNK

Allegro Smart! tylko za 39 zł rocznie. Nie na zawsze, więc warto się pospieszyć

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Allegro Smart! tylko za 39 zł rocznie. Nie na zawsze, więc warto się pospieszyć

Allegro szykuje się na jesienne wyprzedaże i świąteczny szczyt zakupowy, obniżając cenę usługi Smart! na 39 zł za roczny pakiet. Nowa cena nie będzie jednak obowiązywała na stałe – to czasowa promocja.  Skorzystają z niej nie tylko nowi użytkownicy, także ci z aktywnym pakietem.

Standardowo usługa Allegro Smart! kosztuje 49 zł rocznie. Z niższej ceny 39 zł można skorzystać od 2 listopada do 23 grudnia. Promocja jest skierowana do wszystkich klientów platformy. Skorzystają z niej nie tylko nowi użytkownicy, ale także ci z aktywnym pakietem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet osoby, które wcześniej aktywowały Allegro Smart!, mogą skorzystać z okazji i przedłużyć usługę w obniżonej cenie. W tym wariancie usługa w nowej cenie obowiązywać będzie po zakończeniu aktualnie opłaconej usługi.

Z promocji mogą skorzystać także klienci mający miesięczny Smart! oraz ci, którzy jeszcze testują usługę w programie Smart na start!  W cenie 39 zł każdy użytkownik Allegro może aktywować tylko jeden pakiet Allegro Smart!

Zobacz: Allegro z nową usługą. Nie musisz mieć konta

Jak podaje Allegro, dzięki darmowym dostawom w usłudze Smart!, klienci platformy w ciągu trzech lat zaoszczędzili ponad 2,8 miliarda złotych, średnio 450 zł na użytkownika. Na Allegro ofert objętych programem Smart! jest ponad 160 milionów, a bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy już od 40 zł. Obecnie wszystkie oferty z oznaczeniem Allegro Smart! oferują darmową dostawę kurierem, a klienci, którzy wybierają odbiór w punkcie, mają do dyspozycji liczącą  45 tys. punktów odbioru sieć, w której skład wchodzą m.in Paczkomaty, sklepy Żabka, stacje Orlen, kioski Ruch, a także rozwijana przez Allegro sieć punktów we współpracy z Kolporterem i epaka.pl.

Zobacz: Allegro Smart! i darmowa dostawa już od 20 zł. Dla wybranych
Zobacz: Allegro: dostawy tego samego dnia wkrótce w kolejnych miastach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Allegro

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu