DAJ CYNK

Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują 10 listopada. Znamy oficjalne ceny obu konsol

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3031

Xbox Series S i Series X premiera 10 listopada cena

Należąca do Microsoftu marka Xbox ogłosiła dziś datę premiery nowych konsol do gier. Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują 10 listopada 2020 roku.

10 listopada tego roku zadebiutuje nowa generacja konsol do gier firmy Microsoft. Jak obiecuje producent, Xbox Series X to najszybsza i najpotężniejsza konsola w historii, natomiast Xbox Series S to w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii.

Zobacz: Xbox Series S - wyciekła cena oraz rendery konsoli szykowanej przez Microsoft
Zobacz: Xbox Series X zadebiutuje z największą liczbą gier w historii konsol

Xbox Series S będzie w Polsce dostępny w cenie 1349 zł, natomiast za konsolę Xbox Series X przyjdzie nam zapłacić 2249 zł. Przedsprzedaż obu konsol ruszy już 22 września tego roku.

Xbox Series S i Series X - cena

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

- Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.

- powiedział Mike Blank, SVP, EA Strategic Growth

Także jesienią 2020 roku 12 rynków zostanie objętych programem Xbox All Access. Dzięki niemu użytkownicy mogą wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom oraz 24 miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate (dostęp do przeszło 100 gier trybu online multiplayer za pośrednictwem Xbox Live Gold). W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie.

Zobacz: Project xCloud: ponad 100 gier z Xbox Game Pass Ultimate na urządzeniach mobilnych już od 15 września
Zobacz: Sony planuje do końca 2020 roku dostarczyć na rynek 10 milionów konsol PlayStation 5

Ankieta
6%
20%
7%
60%
7%

Wszystkich głosujących: 318

Źródło ankiety: Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują 10 listopada. Znamy oficjalne ceny obu konsol

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xbox

Przewiń w dół do następnego wpisu