DAJ CYNK

Diabelskie bezprzewodowe. Teufel wprowadza słuchawki AIRY TRUE WIRELESS

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1742

Teufel prezentuje słuchawki AIRY TRUE WIRELESS

Firma Teufel wprowadziła do Polski swoje nowe bezprzewodowe słuchawki douszne AIRY TRUE WIRELESS. Producent obiecuje wysokiej jakości dźwięk, wytrzymałą baterię oraz odporność na zachlapania wg normy IPX5. Dotykając obudowy słuchawek, możemy sterować odtwarzaniem muzyki, odbieraniem połączeń telefonicznych lub wywołaniem asystenta głosowego.

AIRY TRUE WIRELESS to małe i lekkie (49 g), bezprzewodowe słuchawki, które producent wyposażył w neodymowy przetwornik HD i Bluetooth 5.0 z obsługą standardów aptX (Android) i AAC (iOS). Gwarantuje to sygnał o jakości zbliżonej do płyty CD podczas słuchania muzyki ze Spotify, YouTube, Apple Music i innych serwisów streamingowych. 

Zobacz: Teufel prezentuje nową wersję radia DAB+ 3SIXTY ze Spotify i Amazon Music

AIRY TRUE WIRELESS można obsługiwać za pomocą sterowania dotykowego. Pozwala to na łatwe odtwarzanie muzyki (play, pauza, pomijanie utworu oraz powrót do poprzedniego), przyjmowanie, odrzucanie i kończenie połączeń oraz wywoływanie asystenta głosowego w sparowanym smartfonie (Asystent Google czy Apple Siri). 

Słuchawki są odporne na zachlapania – spełniają normę IPX5. Do zestawu sprzedażowego dołączone są trzy pary wkładek o różnych rozmiarach. Wkładki wykonane zostały z miękkiego silikonu o właściwościach antybakteryjnych. AIRY TRUE WIRELESS sprawdzą się podczas porannego joggingu, nawet w deszczu. 

Dołączone etui zabezpiecza słuchawki, ale pełni również rolę power banku. W pełni naładowany zestaw pozwala cieszyć się muzyką przez ponad 25 godzin. Szybkie ładowanie sprawia, że wystarczy odłożyć słuchawki na 15 minut do etui, aby zyskać godzinę działania (przy głośności na poziomie 50%). Trzy diody umieszczone na etui sygnalizują stopień naładowania. Można to również sprawdzić w połączonym z urządzeniem smartfonie z systemem Android lub iOS. Słuchawki sparują się ze smartfonem lub tabletem automatycznie po otwarciu etui.

Zobacz: Teufel wchodzi do Polski. Nasz kraj jest jednym z priorytetowych rynków dla niemieckiego producenta

Słuchawki Teufel AIRY TRUE WIRELESS dostępne są w sprzedaży na oficjalnej stronie teufelaudio.pl w cenie 649 zł, w kolorach: czarnym, białym oraz niebieskim. 

Zobacz: Teufel Cinebar Pro Surround "4.1-Set" - soundbar marzeń rozgromił mnie basem
Zobacz: Test Teufel Ultima 40 Active - genialny bas bez cyrografu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu