DAJ CYNK

Teufel prezentuje nową wersję radia DAB+ 3SIXTY ze Spotify i Amazon Music

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9372


Marka Teufel prezentuje nową wersję swojego popularnego produktu – radia DAB+ Teufel 3SIXTY. Najnowsza odsłona urządzenia wyróżnia się większą liczbą źródeł dźwięku, kolorowym wyświetlaczem, obsługą za pomocą komend głosowych (Amazon Alexa), pilotem oraz alternatywną, białą wersją kolorystyczną.

ZobaczTest Teufel Ultima 40 Active - genialny bas bez cyrografu

Nowe radio 3SIXTY łączy klasyczne funkcje radia i nowoczesne rozwiązania sieciowe. Począwszy od tradycyjnego radia FM, poprzez cyfrowe radio DAB+, a skończywszy na odtwarzaniu serwisów streamingowych czy przez Bluetooth – użytkownicy otrzymują duży wybór źródeł muzyki. Swoje ulubione stacje, albumy lub listy utworów mogą zapisać w pamięci urządzenia. 

Teufel 3SIXTY jest kompatybilne z usługami Spotify Connect i Amazon Music. Z tyłu obudowy umieszczony został port USB i wejście AUX. Radio może również odtwarzać pliki bezstratne z nośników USB oraz lokalnych serwerów muzycznych DLNA

Pod osłoną materiałową, na górnej pokrywie radia 3SIXTY znajdują się dwa pionowo ułożone głośniki szerokopasmowe. Emitują one dźwięk, który rozchodzi się na 360 stopni wokół urządzenia. Jak przekonuje producent, zastosowanie technologii Dynamore sprawia, że użytkownik może cieszyć się czystym i mocnym brzmieniem niezależnie od umiejscowienia radia w pomieszczeniu. 

Za emisję niskich częstotliwości odpowiada zintegrowany pojedynczy 90-ciomilimetrowy subwoofer na spodzie konstrukcji. Brzmienie basów i wysokich tonów może być dostosowane do indywidualnych upodobań za pomocą korektora.

Zobacz: Cyfrowe radio uporządkowane: koniec z odbiornikami, które nie gwarantują odbioru DAB+

Radio 3SIXTY może być obsługiwane aż na cztery sposoby. Pełne sterowanie odbywa się za pomocą fizycznych przycisków na urządzeniu lub za pomocą aplikacji na smartfon – Teufel Remote App. Nawigacje po menu ułatwia nowy, bardziej czytelny kolorowy wyświetlacz, który zastąpił wersję czarno-białą.  Dodatkowo nowością jest możliwość obsługi za pomocą komend głosowych dzięki asystentowi Amazon Alexa. W opakowaniu znajduje się również pilot. Wbudowany zegar z obsługą dwóch stref czasowych pozwala zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie o określonej porze. 

Teufel 3SIXTY zamówić można na stronie producenta w cenie 1299 zł. Oprócz klasycznej czarnej wersji, nowe RADIO 3SIXTY jest teraz dostępne również w kolorze białym.

Zobacz: Teufel Cinebar Ultima i Cinedeck - bogate brzmienie i wysoka jakość dźwięku
Zobacz: Teufel wchodzi do Polski. Nasz kraj jest jednym z priorytetowych rynków dla niemieckiego producenta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu