DAJ CYNK

Tak będzie wyglądać przystawka TV Google

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15536

Google Sabrina przystawka TV

Google na koniec września ma pokazać swoje nowe urządzenia. Zgodnie z najnowszymi przeciekami będzie ich więcej niż myśleliśmy. Jednym z nich będzie przystawka do telewizora.

Google już trzydziestego września pokaże swoje nowe urządzenia. Do tej pory byliśmy pewni, że będą to nowe smartfony Google Pixel. Konkretnie będą to modele Google Pixel 5 oraz Google Pixel 4a 5G. Jeśli jednak wierzyć najnowszym przeciekom, to tego dnia pojawi się też coś innego. Zadebiutować ma też wtedy przystawka do telewizora o nazwie kodowej Sabrina. Informacje o takim produkcie pojawiały się już wcześniej, teraz jednak przed nasze oczy trafiła wizualizacja przystawki. 

Będzie ona miała dość minimalistyczny wygląd. Tak samo kontroler, ale nie zabraknie przycisków przeznaczonych Netfliksowi oraz YouTube'owi. Ten pierwszy z całą pewnością odpowiednio za takie wyróżnienie zapłacił. Nadchodzące urządzenie ma mieć układ Amlogic S905X2, któremu ma ją towarzyszyć 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Nie zabraknie wszystkich aplikacji Android TV, który to zostanie przemianowany z powrotem na Google TV. Nie pytajcie skąd powrót do poprzedniej nazwy - Google bardzo często zmienia nazwy swoich usług. 

Zobacz: Google Meet - wprowadzono możliwość rozmowy 49 osób
Zobacz: Huawei Petal wyrasta na konkurenta Google

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: winfuture, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu