DAJ CYNK

Dwa Sonosy Sub w jednym zestawie kina domowego to jeszcze więcej basów podczas oglądania filmów

Marian Szutiak

Sprzęt

Sonos dwa subwoofery w jednym zestawie kina domowego

Od teraz można podłączyć dwa subwoofery Sonos do jednego zestawu kina domowego marki. Dzięki temu uzyskamy więcej basów przy oglądaniu filmów, ale również podczas słuchania muzyki.

Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji Sonos S2 użytkownicy systemów audio tej marki będą mogli korzystać z dwóch subwooferów producenta w jednym zestawie kina domowego. Aby to było możliwe jeden z Subów musi być trzeciej generacji oraz powinien być sparowany z jednym z następujących urządzeń: Arc, Beam, Playbar, Playbase lub Amp. Dokładne instrukcje można znaleźć w aplikacji. 

Zobacz: Sonos Move – przenośny głośnik rozrusza imprezę, ale nie poruszy serc
Zobacz: Sonos Arc - solidny soundbar, który zastąpi głośniki telewizora

Sonos dwa suby

Sonos Sub dostarcza głębokich basów, a dzięki swojemu minimalistycznemu i eleganckiemu designowi pasuje do każdego salonu. Opcja dodania drugiego Suba do zestawu to odpowiedź na liczne prośby użytkowników i partnerów zajmujących się instalacjami AV. Entuzjaści niskich tonów otrzymają bogatsze doznania także w większych pomieszczeniach. Będzie można ich doświadczać nie tylko podczas korzystania z telewizora, ale również podczas słuchania muzyki i streamingu pozostałych treści dźwiękowych.

Zobacz: JBL prezentuje Clip 4 - wodoodporny i pyłoszczelny głośnik Bluetooth
Zobacz: Teufel prezentuje odtwarzacz MUSICSTATION z głośnikami o mocy 100 W

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu