DAJ CYNK

Soundbary Samsung Q w niższej cenie

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung Q soundbar niższa cena

Trwa promocja na sondbary serii Q firmy Samsung. Modele HW-Q600A oraz HW-Q700A z technologią Dolby Atmos i DTS:X są dostępne w niższych cenach w wybranych sieciach sprzedaży.

Cechą charakterystyczną soundbarów Q-serii jest otaczający dźwięk przestrzenny. Modele HW-Q700A oraz HW-Q600A zostały wyposażone w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk wokół nas. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2 sprawi, że cała przestrzeń powinna się wypełnić dobrym dźwiękiem. Soundbary mają 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk – 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze. Przeżycia są intensyfikowane za pomocą technologii Acoustic Beam.

Zobacz: Samsung wprowadza do Polski nowe soundbary
Zobacz: Galaxy S21 FE opóźniony? Samsung odpowiada, wątpliwości zostają

Soundbary Samsung Q dobrze współpracują z telewizorami Neo QLED i QLED. Do tej pory, aby wzmocnić brzmienie, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki telewizora (funkcja kompatybilna między innymi z telewizorami Samsung Neo QLED i QLED z 2021 roku oraz QLED z 2020 roku) doskonale synchronizują się z soundbarem, zapewniając jeszcze mocniejsze i wciągające dźwięki płynące z obu urządzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, czy oglądamy akurat mecz piłki nożnej czy słuchamy koncertu muzyki klasycznej, możemy być pewni, że nie umknie nam żaden szczegół a scena dźwiękowa będzie bardziej rozbudowana.

Samsung HW-Q700A
Samsung HW-Q700A

Z kolei z myślą o graczach wprowadzono technologię Tryb Gry Pro. Soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem marki Samsung i włączy Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsoli, pozwalając cieszyć się zoptymalizowanym dźwiękiem, dostosowanym do gry.

Dostępność i cena

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i x-kom. Samsung HW-Q700A w promocji kosztuje 1899 zł, natomiast za model HW-Q600 A trzeba zapłacić 1499 zł. To o 300 zł (lub 200 w niektórych przypadkach) mniej niż zwykle.

Z oferty można skorzystać do 4 lipca tego roku.

Zobacz: W sklepach IKEA kupisz ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem Sonos
Zobacz: JBL Bar 5.0 Multibeam: nowy soundbar z Virtual Dolby Atmos

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu