DAJ CYNK

Philips Screeneo - sala kinowa w Twoim domu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7141

Philips Screeneo S6 - projektor
Philips Screeneo S6

Nowe projektory Philips z serii Screeneo dają możliwość oglądania filmów w rozdzielczości 4K na ekranie o przekątnej 120 cali oraz cieszyć się dźwiękiem Dolby Digital 2.1. A to wszystko siedząc wygodnie na kanapie we własnym salonie.

Rozrywka dla całej rodziny

Projektory multimedialne LED z rodziny Screeneo są oparte na systemie Android Smart TV, dzięki czemu integrują w sobie wiele możliwości, jakie daje dostęp do serwisów VOD, YouTube czy Netflix z odtwarzaniem z urządzeń podłączanych przy pomocy złącza HDMI czy smartfonów wysyłających obraz przy pomocy funkcji screen mirroring (duplikowanie ekranu). Można też bezprzewodowo podłączyć konsolę, na przykład Xbox One, z czego ucieszą się zapaleni gracze. Otrzymujemy z tego wszystkiego prawdziwie uniwersalny domowy „kombajn” służący rozrywce dla całej rodziny. Funkcjami projektora można sterować za pośrednictwem pilota, który po skonfigurowaniu może też pełnić rolę bezprzewodowej myszki.

Zobacz: KONTEL został dystrybutorem mobilnych projektorów Philips
Zobacz: Optoma LH160 - test projektora DLP, który można zabrać w podróż

Philips Screeneo S4
Philips Screeneo S4

Zachwycający obraz i dźwięk

Kino domowe oparte na projektorach Philips Projection z serii Screeneo może urzec ostrością i nasyceniem obrazu. Rozdzielczość 4K otrzymujemy na 120 calach, a FullHD możemy uzyskać nawet na 200 calach w modelu U3. Żywe kolory, odcienie szarości i wyrazista czerń, to paleta barw precyzyjnie odzwierciedlająca różnorodne gatunki filmowe, gry, seriale czy bajki. Warto zwrócić uwagę na tryb FlowMotion, który zapewnia płynną i wyrazistą projekcję dynamicznych scen akcji czy sekwencji gier. Dwa 7-watowe głośniki projektorów akompaniują obrazowi na tyle dobrze, że nie ma potrzeby podłączania dodatkowego soundbara, zwłaszcza że w modelu U3 wbudowany subwoofer tworzy wraz z głośnikami system Dolby Digital 2.1.

Philips Screeneo U3
Philips Screeneo U3

Dostępność i ceny

Projektory firmy Philips można kupić między innymi w sklepach internetowych plantro.pl i projektorhd.pl. Ceny wybranych modeli są następujące:

  • Screeneo S6 - 8399 zł,
  • Screeneo S4 - 5599 zł,
  • Screeneo U3 - 8859 zł.

Zobacz: Masz Philips Hue? Masz problem! Oto jak łatwo zhackować żarówki
Zobacz: Funkcje TimeShift, CatchUP i reStart na stałe w dekoderach satelitarnych Cyfrowego Polsatu

Źródło tekstu: Philips

Przewiń w dół do następnego wpisu