DAJ CYNK

MSI prezentuje wydajne laptopy biznesowe, pierwsze w swojej historii

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1982

MSI wydajne laptopy biznesowe prezentacja

Firma MSI zaprezentowała 3 września pierwsze w swojej historii wysokowydajne laptopy do zastosowań biznesowych. Nowa seria produktów Business and Productivity, oznaczona nowym logo, obejmuje urządzenia wyposażone w najnowsze procesory firmy Intel 11. generacji oraz jeden z pierwszych na świecie certyfikowanych laptopów zgodnych z platformą Intel Evo.

W skład nowoczesnej serii biznesowej „Summit” wchodzą jedne z pierwszych laptopów, wyposażone w najnowsze procesory Intel 11. generacji, które dzięki swoim parametrom pomagają zwiększyć produktywność użytkowników. Wydajność oraz mobilność nowej serii idealnie dostosowuje się do hybrydowego modelu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem home office.

- Rok 2020 był pełen wyzwań, ale i nowych możliwości. Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować naszą pierwszą w historii linię wysokowydajnych laptopów „Business and Productivity”, z funkcjami, które dostosowane są do potrzeb zmieniających się oczekiwań użytkowników oraz elastycznego stylu pracy.

- powiedział Derek Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu Dywizji Notebooków firmy MSI

Zobacz: Intel prezentuje procesory 11. generacji - "Tiger Lake"
Zobacz: Qualcomm prezentuje Snapdragon 8cx Gen 2 5G - konkurencję dla Intela

Nowe laptopy MSI zostały zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach firm i użytkowników biznesowych, eliminując przy tym typowe problemy charakterystyczne dla tego typu sprzętu. W nowych notebookach zwiększono ich mobilność i wydajność, dzięki zastosowaniu najnowszej, 11. generacji procesorów firmy Intel oraz najpotężniejszych zintegrowanych kart graficznych w historii Intela – iRIS Xe. Oba podzespoły znalazły się w smukłej, aluminiowej obudowie Summit, spełniającej wojskowe standardy wytrzymałości. Z kolei moduł TPM 2.0 ma zagwarantować bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, w celu zapewnienia poufności danych biznesowych.

MSI Summit Series

Linię Summit reprezentują obecnie dwa modele notebooków. Urządzenia z serii Summit B charakteryzują się ponad 10-godzinną pracą na akumulatorze, co pozwala użytkownikowi pracować przez cały dzień, nie rezygnując przy tym z ultraprzenośnej obudowy. Co więcej, maszyna oferuje wyjątkową wydajność, nawet podczas podróży. Z kolei seria Summit E wyposażona jest dodatkowo w szeroką gamę dedykowanych układów graficznych. Oferuje także kamerę na podczerwień, która obsługuje funkcję rozpoznawania twarzy w systemie Windows Hello.

Henri Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu Dywizji, podzielił się również informacjami skąd wzięła się inspiracja do nowego, biznesowego logotypu MSI. Nowe logo ucieleśnia tego samego ducha solidnej wydajności, co poprzedni projekt, ale wyewoluowało, dzięki zastosowaniu ostrzejszych, prostych linii i znaków, które reprezentują minimalistyczny styl linii produktów. Ponieważ MSI znane jest z przywiązywania uwagi do szczegółów, Chen podzielił się informacją, że logo zostało precyzyjnie obliczone i zaprojektowane zgodnie z Ciągiem Fibonacciego i złotym podziałem, co odzwierciedla wizję MSI, aby produkować najlepsze i najwyższej jakości laptopy klasy premium w branży.

Różnorodne serie laptopów: Prestige, Modern, Prestige 14 Evo i Summit E13 Flip

Podczas wydarzenia zaprezentowano również dobrze znane laptopy MSI z serii Prestige oraz Modern. Laptopy te zostały wzbogacone o nowe logo i są dostępne w nowych kolorach. Dzięki wysokiej wydajności i eleganckiemu wzornictwu, notebooki z serii Prestige oraz Modern powinny się sprawdzić w codziennej pracy biznesowej, łącząc w sobie wszechstronność z wysoką funkcjonalnością i trwałością.

MSI Modern Series
MSI Modern

Światło dzienne ujrzał również model Prestige 14 Evo, który jest jednym z pierwszych laptopów posiadających certyfikat zgodności z platformą Intel Evo, bazującej na procesorach 11. generacji. Oznacza to, że Prestige 14 jest znacznie szybszy od przeciętnego laptopa. Jego niezwykła wydajność, natychmiastowa funkcja budzenia, szybkość reakcji i długa żywotność baterii, powinny pomóc w osiągnięciu niezwykłego poziomu wydajności i lepszej mobilności.

Zobacz: HP przedstawia nowe ZBooki dla studentów i profesjonalistów
Zobacz: HP Spectre x360 Convertible - mobilne biuro w atrakcyjnym wydaniu

Ostatnią niespodzianką pod koniec wydarzenia była krótka prezentacja nadchodzącego modelu MSI Summit E13 Flip, czyli notebooka wyposażonego w wyświetlacz, który obraca się o 360 stopni. Maszyna ta łączy w sobie użyteczność laptopa z wygodą tabletu, dzięki czemu można dostosować ją do wielu sposobów pracy.

MSI Summit E13 Flip

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MSI

Przewiń w dół do następnego wpisu