DAJ CYNK

Logitech G915 TKL - nowa mechaniczna klawiatura gamingowa bez bloku numerycznego

Marian Szutiak

Sprzęt

Logitech G915 TKL mechaniczna klawiatura gamingowa

Logitech G zaprezentował nową, mechaniczną klawiaturę gamingową, łączącą sie z komputerem bezprzewodowo. Logitech G915 TKL Lightspeed RGB ma ultracienką konstrukcję i zapewnia do 40 godzin używania na baterii, przy włączonym kolorowym podświetleniu.

Przy zachowaniu najważniejszych klawiszy, Logitech G915 TKL powinna idealnie pasować wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Może też być łatwo przeniesiona na turnieje LAN lub do znajomych. Klawiatura ma również miejsce na przechowywanie bezprzewodowego odbiornika Lightspeed w tylnej części konstrukcji. Bez bloku klawiszy numerycznych, gracze zyskują dodatkowe miejsce na zbliżenie myszy do klawiatury. Zbliżone dłonie i bardziej wyśrodkowane ciało gwarantują większy komfort, co jest ważnym aspektem dla wielu graczy.

Zobacz: Test Logitech MX Ergo: Trackball, czyli alternatywne podejście do myszki
Zobacz: Klawiatura ekranowa, którą można poczuć - Apple złożył wniosek patentowy

- Od momentu wprowadzenia na rynek modelu Logitech G915, społeczność konsekwentnie prosiła o tę samą technologię w kompaktowej, pozbawionej klawiszy numerycznych konstrukcji. G915 TKL łączy w sobie bezprzewodową technologię Lightspeed, oświetlenie RGB i niesamowitą żywotność baterii w eleganckiej, ultracienkiej konstrukcji, która tworzy nowy standard wśród klawiatur gamingowych.

- powiedział Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming

Logitech G915 TKL to klawiatura klasy premium, wyposażona w wielokrotnie nagradzaną technologię bezprzewodową Lightspeed Logitecha, która zapewnia błyskawiczny, progresywny czas raportowania 1 ms i do 135 dni nieprzerwanej gry przy wyłączonym oświetleniu (przy założeniu ośmiu godzin grania dziennie). Po raz pierwszy Logitech G oferuje technologię Lightspeed na bezprzewodowej klawiaturze bez bloku klawiszy numerycznych z oświetleniem Lightsync RGB. Dzięki tej funkcji można spersonalizować około 16,8 miliona kolorów za pomocą oprogramowania Logitech G HUB Advanced Gaming Software. Z włączoną falą kolorów RGB gracze mogą grać non-stop przez 40 godzin na jednym ładowaniu.

Logitech G915 TKL góra

Logitech G915 TKL dół

Logitech G915 TKL bok

Mechaniczne klawiatury gamingowe G915 TKL są wyposażone w wydajne, niskoprofilowe mechaniczne przełączniki klawiszowe GL firmy Logitech G, które są o połowę niższe od standardowych mechanicznych przełączników klawiszowych. Pozwala to na większą responsywność (w porównaniu z 2,0 mm standardowymi przełącznikami) i zapewnia większy komfort pisania. Dostępne do wyboru przełączniki GL Linear, GL Tactile lub GL Clicky dopasowane są do preferencji graczy. Wersja linear zapewnia płynne naciśnięcie klawisza, natomiast wersja tactile zapewnia zauważalną aktywację graczom, którzy preferują bezpośrednie sprzężenie zwrotne. Wersja clicky oferuje słyszalne kliknięcie klawiszy, dzięki czemu mogą z dumą irytować współlokatorów.

Wszystkie te technologie i innowacje zostały starannie zaimplementowane w jednej z najcieńszych mechanicznych klawiatur na rynku oraz do tej pory najbardziej zaawansowanej mechanicznej klawiaturze gamingowej firmy Logitech G.

Dostępność i cena

Klawiatura Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless RGB jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie logitechg.com w cenie 999 zł (+ bezpłatna wysyłka). Regularna sprzedaż na tej stronie, a także w sklepach, ma się rozpocząć w czerwcu tego roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Logitech

Przewiń w dół do następnego wpisu