DAJ CYNK

Tak wygląda 325-calowy telewizor LG w cenie ponad 6,5 mln zł

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Tak wygląda 325-calowy telewizor LG w cenie ponad 6,5 mln zł

Firma LG zaprezentowała nowe telewizory Direct View LED, które dedykowane są do domowych systemów kinowych. Flagowy model ma przekątną 325 cali i kosztuje ponad 6,5 mln zł.

LG zaprezentowało nowe telewizory z serii Direct View LED, czyli DVLED. Nie ma co ukrywać - są to modele dedykowane bogaczom, którzy w wielkich domach chcą stworzyć swoje własne, prywatne kina. Oferta koreańskiego producenta właśnie powiększyła się o 9 nowych modeli

325-calowy telewizor LG DVLED

Flagowym modelem w ofercie jest wariant 325-calowy, który waży ponad 900 kg. Oferuje on rozdzielczość 8K oraz kontrast aż 150000:1. We wnętrzu znajduje się procesor a7, który wspierany jest przez system sztucznej inteligencji. Koszt? Jedynie 1,7 mln dolarów, czyli ponad 6,5 mln zł. Warto jednak pamiętać, że sporo kosztuje też samo używanie telewizora, bowiem ten zużywa w trakcie pracy astronomiczne 16560 W. Potrafi też nieźle się nagrzać.

LG DVLED 325-calowy telewizor 8K

W sumie w ofercie LG znajduje się 9 nowych modeli DVLED. Największy ma przekątną 393 cali, ale rozdzielczość zaledwie 4K. Właśnie dlatego 325-calowy model 8K jest tym najlepszym w ofercie. Najtańszy jest 108-calowy telewizor 2K, za który trzeba zapłacić około 70 tys. dolarów.

Zobacz: Sonos Beam (Gen 2) – nowy soundbar z Dolby Atmos
Zobacz: Huawei MateStation X - pierwszy komputer All-In-One Huaweia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: LG

Źródło tekstu: TweakTown

Przewiń w dół do następnego wpisu