DAJ CYNK

Tajwański mechanik trafia do Europy. Jest tanio i solidnie

Przemysław Banasiak

Sprzęt

Tajwański mechanik trafia do Europy. Jest tanio i solidnie

Szukasz nowej, pełnowymiarowej klawiatury mechanicznej? Potrzebujesz konfigurowalnego potencjometru? Nie chcesz dużo wydawać? Nie ma problemu!

 

iRocks to tajwański producent z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w peryferiach komputerowych. Mowa głównie o myszkach, klawiaturach, słuchawkach i fotelach. Firma pierwotnie zaczynała jako producent OEM, by z czasem zacząć oferować autorskie rozwiązania pod własnym szyldem.

Klawiaturę iRocks K74M wyceniono na około 325 złotych

Tajwańczycy poinformowali dzisiaj o wprowadzeniu do sprzedaży nowej klawiatury mechanicznej. Kusi ona jakością wykonania, klawiszami multimedialnymi i potencjometrem oraz przystępną ceną.

iRocks K74M to przewodowa klawiatura mechaniczna o wymiarach 442 x 139 x 41 milimetrów i masie 910 gramów. Jest to rozwiązanie pełnowymiarowe (107 przycisków). Producent zdecydował się na wytrzymałe nakładki typu doubleshot PBT oraz przełączniki Gateron. Nie zabrało też białego podświetlenia LED.

Tajwański mechanik trafia do Europy. Jest tanio i solidnie

Szkielet klawiatury jest aluminiowy i posiada ona regulowane nóżki oferujące trzy kąty nachylenia - 0°, 6° i 8°. iRocks zapewnia nam funkcję hot-swap, czyli możliwość łatwej i szybkiej wymiany przełączników bez ich lutowania. Obsługiwane są rozwiązania typu MX z 3 lub 5 pinami.

Tajwański mechanik trafia do Europy. Jest tanio i solidnie

Klawiatura iRocks K74M dostępna jest już w pierwszych sklepach. Do wyboru jest biała i czarna wersja kolorystyczna. Sugerowana cena to w obu przypadkach 75 dolarów, czyli około 325 złotych.

Zobacz: Samsung twierdzi, że pokona TSMC w produkcji w 4 nm
Zobacz: Valve z nową premierą sprzętową. Czy to będzie Steam Deck 2?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: iRocks

Źródło tekstu: oprac. własne