DAJ CYNK

Huawei FreeBuds 4i - nowe słuchawki z ANC i baterią na 10 godzin

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1737

Huawei FreeBuds 4i

Huawei FreeBuds 4i to nowa wersja popularnych słuchawek TWS od chińskiego producenta. Mają wyróżniać się skutecznym systemem ANC oraz wyjątkowo długim czasem pracy na jednym ładowaniu.

Huawei FreeBuds 4I to kolejna wersja popularnych słuchawek. Producent chwali się, że dopracował ich design, dzięki czemu są jeszcze bardzie wygodne, a przetworniki dynamiczne o średnicy 10 mm mają oferować krystalicznie czysty dźwięk, pasujący do każdego rodzaju muzyki. Zostały także wyposażone w system aktywnej redukcji szumów (ANC), pozwalający odciąć się od otoczenia i skupić się na muzyce.

Główną atrakcją w przypadku nowego modelu ma być długi czas pracy na jednym ładowaniu. Słuchawki mają oferować nawet 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Jeśli dodamy do tego akumulator w etui, łączny czas pracy z dala od gniazdka ma sięgnąć 22 godzin.

Słuchawki do sprzedaży trafią już 3 kwietnia w cenie 349 zł. Do 2 kwietnia można je zamówić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 249 zł. A czy warto się nimi zainteresować? O tym przekonacie się już niedługo z naszej recenzji!

Zobacz: Huawei MateBook D 16 – świetny laptop w rozsądnej cenie
Zobacz: Nowości Huawei: Huawei MateBook D 16 i monitor za 1 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu