DAJ CYNK

Creative prezentuje słuchawki dla graczy SXFI AIR GAMER z Bluetooth 5.0 i mikrofonem ANC

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1334

Creative SXFI AIR GAMER

Creative zaprezentowało nowe, bezprzewodowe słuchawki dla graczy o nazwie SXFI AIR GAMER. Firma zapewnia jednak, że nie powstały one tylko z myślą o gamerach i świetnie sprawdzą się też w trakcie oglądania filmów czy też słuchania muzyki.

Creative SXFI AIR GAMER to nowe słuchawki, które z jednej strony - jak sama nazwa wskazuje - są dedykowane graczom, a z drugiej - jak twierdzi producent - są najbardziej wszechstronnym modelem w jego ofercie. O tym drugim świadczy między innymi kilka sposobów dostarczania dźwięku. Słuchawki mogą działać w pełni bezprzewodowo, dzięki Bluetooth 5.0, a także przewodowo dzięki złączu USB lub jack 3,5 mm. Źródłem dźwięku może być też wbudowany czytnik kart pamięci microSD.

Creative SXFI AIR GAMER

W przypadku połączenia bezprzewodowego wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia (według deklaracji producenta) do 11 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jeśli zdecydujemy się na połączenie za pomocą kabla USB, to wtedy słuchawki wykorzystują wbudowaną kartę dźwiękową z autorskim procesorem Super X-Fi. Poza tym warto też wspomnieć o trybie Battle Mode, który ma oferować najlepszą projekcję i pozycjonowanie dla graczy oraz GamerChat, który pozwala na jednoczesne połączenie się z komunikatorem głosowym, np. na smartfonie.

Creative SXFI AIR GAMER

Słuchawki wyposażone są w mikrofon pojemnościowy ze zintegrowanym pop filtrem, ANC oraz techniką inPerson Mic, która ma za zadanie wzmacniać ludzki głos przy jednoczesnym eliminowaniu zakłóceń otoczenia. W zestawie znajduje się też drugi, mniejszy mikrofon typu NanoBoom. Producent nie zapomniał też o podświetleniu RGB, którym można sterować z poziomu dedykowanej aplikacji SXFI Control. Słuchawki Creative SXFI AIR GAMER już teraz są dostępne na stronie producenta w cenie 639 zł.

Zobacz: NVIDIA RTX Voice działa teraz także na kartach z serii GTX
Zobacz: Problem z dostępnością PlayStation 5 spowodowane są przez części warte 1 dolara

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Creative

Przewiń w dół do następnego wpisu