DAJ CYNK

Biedronka rzuca totalny hit. W dodatku taniej nie znajdziesz

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Biedronka rzuca totalny hit. W dodatku taniej nie znajdziesz

Biedronka przygotowała bardzo dobrą promocję na czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 5. Trudno znaleźć na ten moment lepszą ofertę.

Biedronka od kilku miesięcy na własnym sklep internetowy. Co jakiś czas można w nim znaleźć ciekawe promocje na elektronikę. Tym razem sklep z owadem w logo rzucił znanym i cenionym czytnikiem e-booków, który dostępny jest w naprawdę dobrej cenie.

Amazon Kindle Paperwhite 5 w Biedronce

W sklepie internetowym Biedronka Home pojawiła się bardzo dobra promocja na niezwykle popularny czytników e-booków Amazon Kindle Paperwhite 5 w wersji bez reklam. Model ten dostępny jest aktualnie w cenie zaledwie 679 zł. To cena niższa niż na samym Amazonie, gdzie urządzenie jest o 10 zł droższe. Co ciekawe, w innych polskich sklepach czytnik zazwyczaj kosztuje w okolicach 789 zł, więc oferta jest naprawdę dobra.

Amazon Kindle Paperwhite 5 to jeden z najpopularniejszych czytnik e-booków. Urządzenie wyposażone jest w podświetlany, 6,8-calowy ekran E-Ink o zagęszczeniu 300 ppi. Na książki producent przewidział 8 GB miejsca. Urządzenie jest wodoodporne (IPX8). Obsługuje formaty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, EPUB, PRC natywnie oraz HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP poprzez konwersję.

Zobacz: Lidl wyprzedaje akumulatory. Kupisz za ułamek ceny
Zobacz: Strajk w Pyszne.pl. Żądają podwyżek, firma nieugięta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shevchenko Andrey / Shutterstock.com

Przewiń w dół do następnego wpisu