DAJ CYNK

ADATA prezentuje szybkie pamięci DDR5-4800

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

ADATA prezentuje szybkie pamięci DDR5-4800

ADATA zaprezentowała nowe pamięci RAM w standardzie DDR5. Te zadebiutują już w czwartym kwartale tego roku.

Najbliższe tygodnie, a nawet miesiące obfitować będą w premiery nowych pamięci w standardzie DDR5. Wynika to ze zbliżającego się debiutu procesorów Intel Alder Lake, które będą obsługiwać nową generację RAM-u. Jednym z producentów, który już teraz zapowiedział nowe, szybsze pamięci jest ADATA.

Dzięki naszym silnym osiągnięciom badawczo-rozwojowym i bliskiej współpracy z wiodącymi światowymi producentami płyt głównych jesteśmy zobowiązani do oferowania modułów pamięci nowej generacji, o większej pojemności i stabilności.  W nadchodzących miesiącach planujemy dalej wprowadzać zróżnicowaną gamę produktów DDR5, tak aby zaspokoić różne potrzeby naszych klientów: twórców, graczy i innych użytkowników.

— powiedział Nick Dai, starszy menedżer ds. produktów DRAM w firmie ADATA.

ADATA pamięci RAM DDR5-4800

Nowe pamięci ADATA DDR5 dostępne będą początkowo z taktowaniem 4800 MHz w wersji o pojemności: 8 GB, 16 GB i 32 GB lub jako podwójny zestaw o pojemności 8 GB × 2, 16 GB × 2 i 32 GB × 2. Są one wyposażone w kodowanie korekcyjne (ECC — error correction coding) oraz wbudowany układ scalony do zarządzania zasilaniem (PMIC), który ma zapewniać precyzyjną transmisję danych i lepszą wydajność energetyczną.

Pamięci powstały przy współpracy z sześcioma głównymi markami płyt głównych: Asus, ASRock, Gigabyte, Aorus, MSI oraz ROG, co daje pewność, że mają odpowiednią kompatybilność i wydajność. Pamięci objęte są dożywotnią gwarancją.

Zobacz: Karty graficzne Intel Arc Alchemist ucieszą górników kryptowalut
Zobacz: Windows 11 - pierwsza aktualizacja pogarsza wydajność procesorów AMD

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: ADATA

Źródło tekstu: ADATA

Przewiń w dół do następnego wpisu