DAJ CYNK

Jakie gry są teraz za darmo w Steam i Epic Games?

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 12054

Armillo za darmo

Środek tygodnia to niezbyt lubiany moment. Weekend był dawno temu, następny natomiast dopiero majaczy na horyzoncie. Na szczęście za darmo jest dostępnych kilka gier na Steamie i Epic Games.

Przez najbliższy miesiąc na platformie Steam za darmo będzie dostępna gra Armillo. To tytuł dla miłośników platformówek osadzonych w świecie Science Fiction. Będziemy podróżować po różnych planetach i samym kosmosie. Podróż jednak będzie tożsama z walką. Niestety, ale na naszej drodze do uratowania pociesznych niebieskich stworków staną całkiem mroczne siły.

Od dzisiaj aż do 19 sierpnia gracze mogą z kolei za darmo sprawdzić bijatykę Street Fighter V w wersji Champion Edition. Fani bijatyk (i wciskania wszystkich przycisków naraz podczas bitwy) będą mogli w ten sposób przetestować wszystkich 40 bohaterów. To dobry moment na rozgrzewkę przed kolejnym sezonem gry. Gra normalnie dostępna jest na Steamie i w sklepie PlayStation. To jedyna gra w zestawieniu, która dostępna jest za darmo tylko tymczasowo.

W Epic Games z kolei aż do szóstego sierpnia o godzinie 17:00 dostępne są aż trzy różne gry. Pierwszą z nich jest Superbrothers: Sword & Sworcery EP. W tej kanadyjskiej przygodówce pomożemy wojowniczej mniszce przejść przez tajemnicze góry, zwyciężać w bitwach i rozwiązywać łamigłówki. Wszystko to w świecie, na który szczególnie wpływają fazy księżyca.

Kolejną grą dostępną w sklepie Epic Games jest Barony. To gra typu roguelike, gdzie w klimacie świata inspirowanego średniowieczem będziemy przemierzali lochy, zbierali skarby i niszczyli potworne zło. Grafika wygląda jak połączenie Minecrefta i wczesnego Dooma, ale na pewno znajdą się fani tego typu estetyki.

Ostatnią gra dostępną do 6 sierpnia o 17:00 w Epic Games jest 20XX. To również gra typu roguelike, ale w tym przypadku to platformówka dla fanów serii Megaman. Niektórzy mogą pamiętać choćby anime emitowane na kanale Fox Kids/Jetix. Tutaj standardowo postaramy się ocalić świat. Postaramy - to dobre słowo.

Zobacz Jakie anime oglądać latem? - lipiec 2020
Zobacz GeForce Now - komputerowe gry na twoim telefonie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu