DAJ CYNK

HBO GO: Kraina lodu II i Gra o tron najpopularniejsze w 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 2379

Kraina lodu 2

Jakie produkcje okazały się być najpopularniejsze w minionym roku w HBO GO? Okazuje się, że w kategorii seriali wygrała Gra o Tron, natomiast w przypadku filmów była to Kraina lodu 2.

Ranking najpopularniejszych seriali i filmów na HBO GO wg serwisu FlixPatrol znacznie różni się od tego dotyczącego Netfliksa. Nie zobaczymy tak wielu produkcji własnych, jednak przede wszystkim zauważymy, że konkurencja była naprawdę wyrównana. Nie było jednego absolutnego dominatora. Najpopularniejszym filmem okazała się zeszłoroczna Kraina lodu II, jednak więcej punktów zdobyły aż cztery seriale. Nikogo nie zdziwi raczej, że najpopularniejszym serialem w serwisie HBO GO była autorska Gra o tron.

Najpopularniejsze filmy w HBO GO 2020

Lodowa opowieść o blondwłosej Elsie o włos wygrała z filmem Kontrakt na zabijanie. Trzecie miejsce w kategorii filmów przypadło tytułowi Epidemia strachu, natomiast na czwartym miejscu znalazł się drugi film o Angry Birds.

Najpopularniejsze seriale HBO GO 2020

W przypadku seriali na drugiej pozycji widzimy tytuł Teoria wielkiego podrywu. Brązowy medal zdobyła Współczesna rodzina, natomiast tuż za podium znalazł się Seks w wielkim mieście. Gust Polaków nie różnił się od światowego trendu - u nas również wygrała Kraina lodu II w kategorii filmów i Gra o tron w przypadku seriali.

Zobacz: HBO prezentuje nowości na styczeń
Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 2-3 stycznia 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: flixpatrol, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu