DAJ CYNK

Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store - znamy datę!

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rozrywka

Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store

Cyberpunk 2077 nareszcie wróci do PlayStation Store. Sony potwierdziło datę powrotu tytułu, jednak nadal przestrzega przed nim graczy.

Debiut Cyberpunka 2077 okazał się spektakularną klapą - na grę skarżyli się gracze, recenzenci, a nawet inwestorzy. Szczególnie dużo narzekań skierowano pod adresem wersji konsolowych, które charakteryzowały się fatalną płynnością i błędami, które praktycznie uniemożliwiały rozgrywkę. Problemy były na tyle poważne, że skłoniły Sony do wycofania tytułu ze sklepu PlayStation Store. Konsekwencje tego radykalnego kroku są widoczne nawet teraz - choć od premiery gry minęło pół roku, wersja na PlayStation 4 nadal pozostaje niedostępna w cyfrowej dystrybucji.

Wygląda jednak na to, że taki stan rzeczy nie potrwa długo. W wypowiedzi dla serwisu Eurogamer Sony i CD Projekt RED potwierdziły, że Cyberpunk 2077 wróci do PlayStation Store już 21 czerwca 2021 roku.

Sony: Nie grajcie w Cyberpunk 2077 na PlayStation 4

Żeby jednak nie było zbyt różowo, Sony ostrzega graczy, że wydajność tytułu nadal pozostawia wiele do życzenia i zaleca granie w niego wyłącznie na PlayStation 4 Pro i PlayStation 5.

Zobacz: Cyberpunk 2077 miał początkowo bardziej zaawansowany system policji
Zobacz: Kiedy Cyberpunk 2077 wróci do PlayStation Store?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: CD Projekt RED

Źródło tekstu: Eurogamer