DAJ CYNK

Blizzard nawiązuje partnerstwo z ESL w sprawie obsługi e-sportowego ekosystemu gry Heartstone

Dodane przez: msnet

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1900

Blizzard ESL Gaming Hearthstone e-sport

Firmy Blizzard Entertainment i ESL Gaming zawarły dwuletnie partnerstwo, w ramach którego ESL zajmie się stworzeniem i obsługą ekosystemu e-sportowego gry Hearthstone.

Porozumienie, będące kolejnym dużym partnerstwem wydawniczym zawartym przez ESL, dotyczy między innymi jednych z największych turniejów Hearthstone, takich jak Grandmasters i Hearthstone Masters Tours. Łączna pula nagród w wydarzeniach wyniesie 3 miliony dolarów na każdy rok kalendarzowy.

Porozumienie jest rozszerzeniem obecnej umowy z firmą Blizzard w obszarze takich tytułów, jak StarCraft II i Warcraft III. Oprócz działań związanych ze stworzeniem i obsługą ekosystemu, alians daje ESL możliwość organizacji turniejów pod marką ESL i DreamHack we współpracy z Blizzardem w latach 2021 i 2022.

Hearthstone

Jesteśmy zachwyceni, że możemy wzmocnić nasze relacje z Blizzardem poprzez dwuletnie partnerstwo w obszarze gry Hearthstone. Obsługa ekosystemu gry to bardzo dobra wiadomość dla ESL jak i dla Hearthstone. Fani na całym świecie mogą przygotować się na dwa ekscytujące lata.

 - powiedział Michael Van Driel, Senior Vice President Game Management w ESL Gaming

Zobacz: 7,8 mln euro grzywny dla kilku wydawców gier, w tym Valve, Capcom i Koch Media
Zobacz: Opera zacznie robić własne gry? Właśnie kupiła YoYo Games

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: ESL

Przewiń w dół do następnego wpisu