DAJ CYNK

Assassin’s Creed Valhalla - nowy gameplay i potwierdzona data premiery

Dodane przez: HTur

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 2035

Podczas wydarzenia Ubisoft Forward podana została oficjalna data premiery gry Assassin’s Creed Valhalla, a także pokazano nowy gameplay. Jest na co czekać!

Ubisoft Forward za nami. Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu były nowe informacje na temat gry Assassin’s Creed Valhalla, czyli cyklu zabierającego graczy w różne epoki historyczne, gdzie w tle wydarzeń toczy się walka o władzę nad światem. I już możemy powiedzieć oficjalnie, że produkcja ta zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One oraz Google Stadia dokładnie 17 listopada bieżącego roku. Od razu podkreślono, że ukaże się także jej edycja na konsole, która mają dopiero się pojawić, a więc PlayStation 5 i Xbox Series X.

W Assassin’s Creed Valhalla protagonistą jest wiking Eivor, zaś akcja rozgrywki dzieje się oczywiście w okresie łupieżczych wypraw wikingów. Gracz może eksplorować rozległy i otwarty świat, a tyle samo czasu, co na rajdy na wioski, poświęcać na rozwijanie własnej osady oraz intrygi polityczne. Wśród atrakcji znajdziemy między innymi zaskakujące ataki na fortece Saksonów, plądrowanie osad, rozwój postaci i jej wpływ na otaczający świat, możliwość walki dwoma brońmi naraz, a także - jak zapowiada Ubisoft - najbardziej wymagających przeciwników w historii serii. A oto 30-minutowy przedsmak zabawy.

 

Zobacz także: Za darmo: Assassin's Creed II w Uplay i dwie gry w Epic Games

Zobacz także: Gry, na które czekamy - lipiec 2020

W grze mocno zaznaczone są elementy typowe dla rozgrywek RPG - jak personalizacja i rozwój postaci czy wybór dialogów. Nie jest to nowość - podobna sytuacja była w Orogins, a także w Odyssey. Dlatego wypada stwierdzić, że zapowiada się hit na długie, jesienno-zimowe wieczory.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu