DAJ CYNK

Za darmo: Assassin's Creed II w Uplay i dwie gry w Epic Games

Michał Świech

Rozrywka

Kolejny tydzień to kolejne darmowe gry! Tym razem do słynącego ze szczodrości w tej materii sklepu Epic Games dołączył jego francuski konkurent, czyli Uplay. Francuzi wybrali naprawdę głośny tytuł...

Sklep Uplay oferuje bezpłatnie grę Assassin's Creed II. To ulubiona przez rzesze fanów część cyklu, która zachowuje znany klimat gry, jednak pozbywa się uciążliwości pierwszej odsłony. Tytuł jest dostępny do 17 kwietnia. Raz przypisana do konta Uplay gra będzie dla nas dostępna już na stałe. Jednocześnie w promocji znajdują się inne części serii.

Nie można też zapomnieć o Epic Games. Jak co tydzień, również i teraz w sklepie będą dostępne dwie gry za darmo. Pierwsza z nich to gra Wheels of Aurelia, gdzie wyruszymy w podróż wzdłuż włoskiego wybrzeża w latach '70. Główną bohaterką będzie dziewczyna imieniem Lella.

Chętnym na grę akcji dziejącą się w teraźniejszości polecamy z kolei Just Cause 4. Opowieść dzieje się w fikcyjnym kraju w Ameryce Południowej, gdzie stajemy do walki z lokalnymi watażkami. 

Zobacz Jakie anime obejrzeć wiosną? Przeglądamy nowości
Zobacz Disney myśli nad szóstą częścią Piratów z Karaibów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News