DAJ CYNK

Elon Musk zapewnia, że pograsz w Cyberpunk 2077 na Tesli

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Motoryzacja

Na Tesli pograsz w gry ze Steama

Tesla pracuje nad kolejnym usprawnieniem do swoich samochodów. Nie chodzi jednak o lepsze baterie czy zawieszenie, a o gry ze Steama.

Elektryczne samochody marki Tesla zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nie chodzi o niesamowite osiągi, ale wiele dodatkowych funkcji oraz tzw. easter-eggów. W nowszych modelach na dużych ekranach dotykowych można na przykład uruchomić wiele gier. W przyszłości będzie ich dużo więcej.

Steam na samochodach Tesla

Aktualnie system rozrywkowy najnowszej Tesli, który wyposażony jest w układ AMD APU z procesorem Zen+ i grafiką Navi 23, pozwala na granie w takie produkcje, jak Cuphead, Stardew Valley, Missile Command czy też Sonic the Hedgehog. Jednak firma motoryzacyjna ma bardziej ambitne plany.

Sam Elon Musk przyznał, że w przyszłości chcą, aby na samochodach marki Tesla działał Steam z tysiącem dostępnych gier. Jeden z użytkowników Twittera zapytał, czy da się pograć w Cyberpunka 2077 na systemie multimedialnym samochodu Cybertruck, na co szef Tesli odpowiedział emoji 100%.

Gry w samochodach Tesla

Sam pomysł już wcześniej wywołał mnóstwo kontrowersji. Nietrudno wyobrazić sobie kierowców, którzy w trakcie jazdy próbowaliby grać w ulubione produkcje, co byłoby oczywistą głupotą. Jednak nie raz i nie dwa przekonaliśmy się, że głupich ludzi nie brakuje. Zresztą funkcja grania w trakcie jazdy została ostatecznie wyłączona i na ten moment gry można uruchamiać tylko w trakcie postoju. Chociaż tyle.

Natomiast podobna funkcja dla pasażerów to już zupełnie inna sprawa. Gorzej, jak taki Cybperunk 2077 zawiesi samochód...

Zobacz: Samochód pozwala mu kopać kryptowaluty. Zarabia setki dolarów
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Phil Stafford / Shutterstock.com

Źródło tekstu: KitGuru

Przewiń w dół do następnego wpisu