DAJ CYNK

NVIDIA Broadcast - nowa wersja usuwa echo i dźwięki zwierząt domowych

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Aplikacje

NVIDIA Broadcast - nowa wersja usunie echo pomieszczenia i dźwięki zwierząt

Program NVIDIA Broadcast doczekał się nowej wersji, oznaczonej jako 1.2. W niej wprowadzono między innymi usuwanie dźwięków echa oraz zwierząt domowych.

NVIDIA Broadcast to aplikacja dla streamerów oraz osób, które dużo rozmawiają przez Internet i mają kartę graficzną NVIDII. Dzięki algorytmom sztucznej inteligencji aplikacja potrafi bardzo skutecznie usuwać dźwięki otoczenia, nawet tak głośne, jak włączona suszarka lub odkurzacz. Poza tym program automatycznie usuwa tło z widoku kamerki i to bez konieczności posiadania greenscreena. Efekty możecie zobaczyć na poniższym wideo:

NVIDIA Broadcast - nowe możliwości

Nowa wersja NVIDIA Broadcast, oznaczona jako 1.2, wprowadza dalsze usprawnienia, które powinny się spodobać streamerom. Po pierwsze, oprogramowanie ma teraz skutecznie usuwać dźwięk echa, który może się tworzyć w pustych lub słabo wygłuszonych pomieszczeniach. Po drugie, NVIDIA Broadcast potrafi teraz wykryć dźwięki wydawane przez domowe zwierzęta i je również usunąć. No i wreszcie twórcy programu udoskonalili algorytm przetwarzania wideo, aby ten był w stanie usunąć szum wideo, który wynika ze słabego oświetlenia lub niskiej rozdzielczości kamery.

NVIDIA Broadcast współpracuje z praktycznie wszystkimi aplikacjami do rozmów i streamowania - Skype, Discord, TeamSpeak oraz OBS i AverMedia.

Zobacz: NVIDIA prezentuje nowe karty do laptopów – RTX 3050 i RTX 3050 Ti
Zobacz: GeForce RTX 3080Ti i GeForce RTX 3070 Ti – wiemy, kiedy trafią na rynek

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TechPowerUp

Przewiń w dół do następnego wpisu