DAJ CYNK

Xbox i Bethesda planują wspólne wydarzenie. Co na nim zobaczymy?

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Wydarzenia

Xbox i Bethesda właśnie wspólnie ogłosili pierwsze wydarzenie w 2023 roku, na którym deweloperzy będą mogli pochwalić się swoimi grami. W planach znajdują się rozszerzone pokazy rozgrywki z nadchodzących tytułów.

Xbox i Bethesda poinformowali, że ich wspólne wydarzenie o nazwie Developer_Direct odbędzie się w środę 25 stycznia o godzinie 21. To właśnie wtedy przedstawione zostaną takie gry, jak Forza Motorsport, Minecraft Legends, Redfall czy następny rozdział The Elder Scrolls Online.

Deweloperzy ze studiów Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios i ZeniMax Online Studios, zyskają okazję do zaprezentowania swoich gier podczas rozszerzonych pokazów rozgrywki oraz uplastycznienia kluczowych funkcji i mechanik. Wszystkie produkcje, które pojawią się podczas wydarzenia, ukażą się również w dniu swoich premier w usłudze Xbox Game Pass oraz PC Game Pass.

Bezpośrednio po wydarzeniu zaplanowany został osobny panel poświęcony The Elder Scrolls Online. ESO Chapter Reveal Event, prowadzony przez Zenimax Online Studios. Dostarczy on komplet szczegółowych informacji na temat nowego rozdziału ESO.

Wielu fanów z pewnością liczy na nowinki o Starfieldzie, jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, jednak ta produkcja będzie dostanie własne wydarzenie specjalne.

Zobacz: Hogwarts Legacy z dziwnymi oznaczeniami na Steam
Zobacz: SpongeBob z przyjaciółmi na nowym zwiastunie. Premiera wkrótce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Natanael Ginting / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Materiały prasowe oprac. własne