DAJ CYNK

SpongeBob z przyjaciółmi na nowym zwiastunie. Premiera wkrótce

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Gry

SpongeBob Kanciastoporty powraca wraz z nową częścią przygód. Gra SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake już niedługo trafi do sklepów. Z tej okazji producent przyszykował zwiastun.

SpongeBob Kanciastoporty jest postacią przede wszystkim znaną z kreskówek. Jednak w ostatnich latach doczekał się swoistej reprezentacji w grach wideo, gdzie stał się główną postacią w przygodowej grze SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom. Teraz, bardzo ciepło przyjęta gra doczeka się kontynuacji. Premiera już lada chwila, a przedsprzedaż trwa w najlepsze.

SpongeBob już wkrótce powróci w nowej grze

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake pojawi się oficjalnie w sklepach już 31 stycznia. W grze ponownie wcielimy się w SpongeBoba i będziemy musieli stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu sprowadzonemu na Bikini Dolne przez tajemniczą wróżkę Kasandrę. Teraz Gąbczasty bohater będzie musiał przemierzyć różne zakątki Światów Życzeń, odnaleźć swoich przyjaciół i uratować Bikini Dolne. Z okazji nadchodzącej premiery gry, producent postanowił udostępnić specjalny zwiastun, który rzuca nieco światła na rozgrywkę.

Tytuł ten można już zamówić w ramach przedsprzedaży, a do każdego zamówienia przedpremierowego w sieci sklepów Media Expert dodawany będzie gratisowo pakiet kostiumów, który będzie można również kupić osobno po premierze.

Zobacz: Sklep Play zalały bezczelne podróbki. Zachowaj czujność
Zobacz: Nowy konkurent Netfliksa dogadał się z HBO Max. Za miesiąc start w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Materiały prasowe

Źródło tekstu: Materiały prasowe oprac. własne