DAJ CYNK

W Televio za darmo 7 kanałów premium

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Televio

Telewizja internetowa Televio przygotowała w grudniu prezent dla swoich użytkowników. Przez cały miesiąc subskrybenci usługi BASIC i FAMILY otrzymają 7 kanałów premium całkowicie za darmo. 

Telewizja internetowa Televio przygotowała przedświąteczny prezent dla użytkowników usługi. Od 1 do 31 grudnia do pakietów BASIC i FAMILY zostanie dodanych 7 kanałów premium. Stacje telewizyjne będą dostępne dla widzów przez cały miesiąc za darmo

Miłośnicy natury i odkryć naukowych będą mogli się cieszyć bogatą ofertą programów dokumentalnych National Geographic. Przez cały grudzień we wszystkich pakietach podstawowych będzie można znaleźć następujące kanały:

  • National Geographic – jeden z najbardziej znanych kanałów popularnonaukowych, oferujący szeroką gamę programów edukacyjnych, dokumentalnych i rozrywkowych.
  • National Geographic Wild – na kanale znaleźć można najwyższej jakości filmy przyrodnicze, prezentujące życie różnych gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku. 
  • National Geographic People – stacja skierowana dla osób poszukujących wciągających opowieści i inspirujących historii ludzi z całego świata.

Osoby, które preferują dobre kino akcji i amerykańskie seriale kryminalne także znajdą coś dla siebie. W grudniu we wszystkim pakietach podstawowych będą dostępne kanały AXN, w tym:

  • AXN HD – stacja przeznaczona przede wszystkim dla fanów szybkiej akcji i trzymających w napięciu filmów i seriali, także z gatunku science fiction i fantasy. 
  • AXN Black – na antenie znaleźć można dobrze znane amerykańskie seriale kryminalne, a także polskie produkcje, w tym serial „Układ”. 
  • AXN White – ramówka wypełniona jest pełnymi zwrotów akcji produkcjami amerykańskimi i europejskimi.
  • AXN Spin – stacja oferuje nagradzane i najchętniej oglądane filmy i seriale, które wcześniej prezentowane były na antenie pozostałych kanałów AXN. 

Czym jest Televio?

Televio to telewizja internetowa oferująca ponad 100 kanałów telewizyjnych. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą cofać wybrane kanały do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji.

Aplikacja Televio jest dostępna dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box

Usługa zapewnia też wsparcie dla Apple TV i Chromecast, działa również w przeglądarkach internetowych. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store. Ciekawostką jest aplikacja dla zegarków Apple Watch.

Nowi użytkownicy mogą wypróbować Televio, subskrybując pakiet FAMILY za 1 zł przez pierwszy miesiąc. 

Zobacz: Netia też ma nowe kanały 4K
Zobacz: Polsat Box i Polsat Box Go wprowadzają cztery nowe kanały 4K

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Televio

Źródło tekstu: Televio

Przewiń w dół do następnego wpisu