DAJ CYNK

Thriller medyczny SORTOWNIA trafi do POLSAT BOX GO i Canal+ Online

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Telewizja i VoD

Serialowy thriller medyczny Sortownia już wkrótce będzie dostępny do obejrzenia w Polsat Box Go i Canal+ Online. Dwa pierwsze odcinki już w połowie czerwca.

Nowy serial produkcji Telewizji Polsat i Canal+ Polska, SORTOWNIA, to historia nietypowego lekarza, który ma dość wybiórcze podejście do przysięgi Hipokratesa. Zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych (w jego mniemaniu) przypadkach postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

SORTOWNIA już wkrótce trafi do Canal+ Online i Polsat Box Go

Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. Lekarze SOR-u każdego dnia walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia. Jednym z nich jest doktor Jacek Woliński, który w całości poświęcił się pracy.

To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości. Woliński przez pacjentów określany jest jako „dobry lekarz”, ale czy na pewno to dobry człowiek? Rozdarty pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy mogą jej nie zaznać, staje przed trudnymi moralnie decyzjami i z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej osadza się w roli pana życia i śmierci. Wybawcy lub kata.

Pierwsze dwa odcinki serialu SORTOWNIA będą dostępne do obejrzenia już 16 czerwca w Canal+ Online i Polsat Box Go.

Zobacz: Play rozszerza współpracę z Viaplay Group
Zobacz: Netflix w Polsce. Cena ostro w górę. Nawet 80 zł za miesiąc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Materiały prasowe

Źródło tekstu: Materiały prasowe

Przewiń w dół do następnego wpisu