DAJ CYNK

Serial The Last of Us na pierwszym materiale wideo. Szykuje się uczta

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Serial The Las of Us na pierwszym materiale wideo. Szykuje się uczta

Serial The Last of Us, na bazie hitowej serii gier, zadebiutuje w przyszłym roku. Dzisiaj doczekaliśmy się pierwszych fragmentów wideo i wygląda to naprawdę dobrze.

Od kilku miesięcy wiemy, że HBO pracuje nad serialem The Last of Us. Produkcja Naughty Dog wydaje się niemal idealna do przeniesienia jej na mały ekran, chociaż fani od początku mieli liczne obawy z nią związane. Do tej pory nie otrzymaliśmy też żadnego materiału wideo, a jedynie pojedyncze zdjęcia z planu. To właśnie się zmieniło.

Trailer serialu The Last of Us

Serwis HBO Max opublikował nowy materiał wideo, na którym prezentuje swoje nadchodzące premiery. Wśród nich znajduje się także serial The Las of Us. Dzięki temu po raz pierwszy możemy na krótkim teaserze zobaczyć Pedro Pascala, jako Joela i Bellę Ramsey jako Ellie.

W sumie materiał z The Las of Us ma około 20 sekund, więc nie jest ani długi, ani też przesadnie krótki. Kilka scen ewidentnie nawiązuje do gry, w tym jedna do samego początku i scen z córką Joela. Widzimy też Ellie z bronią w ręku, a także Billa, czyli postać graną przez Nicka Offermana (polecam serial Devs, w którym gra główną rolę). Premiera serialu zaplanowana jest na przyszły rok, ale nie znamy dokładnej daty.

Zobacz: Amazon potwierdza liczbę odcinków na premierę LOTR: The Rings of Power
Zobacz: Disney+ wyciąga ręce po kasę. Złe wieści dla użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HBO