DAJ CYNK

Amazon potwierdza liczbę odcinków na premierę LOTR: The Rings of Power

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Telewizja i VoD

Amazon potwierdza liczbę odcinków na premierę LOTR: Rings of Power

Wielkimi krokami zbliża się debiut The Rings of Power, czyli serialu w uniwersum Władcy Pierścieni. Amazon potwierdził datę premiery oraz liczbę odcinków, którą obejrzymy na początek.

The Rings of Power to serial, który już teraz wywołuje ogromne kontrowersje, głównie wśród największych fanów twórczości Tolkiena. Jeszcze przed premierą dzieło Amazon Prime Video krytykowane jest między innymi za niezgodność z tzw. lore świata stworzonego przez brytyjskiego autora. Jednak podejrzewam, że większość z nich i tak serial obejrzy, a przynajmniej jego pierwsze odcinki. Amazon właśnie potwierdził datę i godzinę premiery.

Data premiery The Ring of Power

Oficjalny profil Amazon Prime Video na Twitterze potwierdził datę premiery The Ring of Power. Serial w świecie Władcy Pierścini trafi do serwisu streamingowego 2 września o godzinie 2:00 w Wielkiej Brytanii, czyli 3:00 nad ranem w Polsce.

Niestety, nie szykujcie się na tzw. binge watching, bowiem w pierwszym tygodniu zadebiutują jedynie dwa pierwsze odcinki The Rings of Power. Kolejne trafią na Prime Video co piątek. Decyzja o debiucie dwóch odcinków podyktowana jest prawdopodobnie premierą House of Dragon na HBO Max. Gdyby Amazon zaczął od jednego odcinka, to finał obu seriali byłby tego samego dnia. Teraz pierwszy sezon The Rings of Power zakończy się tydzień wcześniej.

Zobacz: PlayStation szykuje nowość na PC-tach, ale gracze nie będą zadowoleni
Zobacz: Disney+ wyciąga ręce po kasę. Złe wieści dla użytkowników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Amazon Prime Video

Źródło tekstu: Amazon Prime Video