DAJ CYNK

Polsat Box zaprasza na galę Prime Show MMA 4. Będą Popek i Esmeralda

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Polsat Box zaprasza na galę PRIME SHOW MMA 4

Już w sobotę, 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się czwarta edycja PRIME SHOW MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy gwiazdą freak fightów Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Dostęp do transmisji można mogą wykupić abonenci usług Polsatu.

Transmisja wydarzenia w PPV rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19.00. Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Pojedynki na PRIME SHOW MMA 4

Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 freak fightowych pojedynków. W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z popularnym polskim raperem – Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. 

W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. 

Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk podejmie Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka.  W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. 

Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Gala PRIME 4 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME 4 online w Polsat Box Go

Galę PRIME SHOW MMA 4 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk PRIME SHOW MMA 4:  

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw
  • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks w małych rękawicach
  • Adam Okniński vs. Norman Parke
  • Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
  • Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
  • Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios
  • Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer
  • Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski

Zobacz: Polsat Box Go – awaria. Wysypał się na meczu z Lewym
Zobacz: Polsat zagrożony dotkliwą karą. Nie jest jedyny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu