DAJ CYNK

Polsat Box Go – awaria. Wysypał się na meczu z Lewym

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

Polsat Box Go zaliczył awarię

Widzowie, którzy zasiedli przed ekranami, by w Polsat Box Go obejrzeć mecz Bayern – Barcelona z udziałem Roberta Lewandowskiego mogli tylko zgrzytać zębami. Serwis Polsatu wysypał się.

Dzisiejszy, wyjazdowy mecz FC Barcelony z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów to widowisko szczególne z dwóch powodów. Po pierwsze na boisko wkroczył Robert Lewandowski, a po drugie – jest to boisko jego poprzedniej drużyny, w której święcił triumfy przez ostatnie lata.

Zainteresowanie meczem było ogromne, jednak nie wytrzymały tego serwery w usłudze Polsat Box Go. Zamiast piłkarzy, widzowie mogli oglądać smutną planszę z komunikatem:

UPS! Błąd wewnętrzny serwera. Serwer napotkał niespodziewane problemy. Nie możemy obsługiwać Twojego zapytania. Spróbuj ponownie później.

W serwisie Downdetector po godzinie 20:30 nastąpił gwałtowny przyrost negatywnych raportów, zbliżający się do 10 tysięcy. Zamieszczone komentarze w większości nie nadają się do cytowania, a widzowie, wylewając swoje żale, nie szczędzą dosadnych słów. 

Rozżalenie użytkowników jest zrozumiałe. Polsat Box Go ostatnio chwali się swoimi nowymi ofertami, kusząc użytkowników między innymi do śledzenia transmisji sportowych. Serwis liczy sobie za nie 40 zł za miesiąc. Po tej awarii na pewno straci wielu klientów. 

Downdetector

Najbardziej zdesperowani kibice ruszyli na inne serwisy, jak meczyki.pl czy goal.pl, które również nie przeżyły tego zmasowanego zainteresowania.

Zobacz: Polsat Box Go: 10 nowych polskich seriali i sport z Robertem Lewandowskim
Zobacz: Liga Mistrzów UEFA do obejrzenia na kanałach Polsatu i w Polsat Box Go

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Polsat Box Go, Twitter, Downdetector

Źródło tekstu: wł., Twitter

Przewiń w dół do następnego wpisu