DAJ CYNK

Polsat Box Go: 10 nowych polskich seriali i sport z Robertem Lewandowskim

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Polsat Box Go

Polsat Box Go zapowiada nowe, serialowe premiery, które zaczną się pojawiać od września i przypomina o tym, jakie wydarzenia sportowe będzie można oglądać w najbliższym czasie.

Począwszy od września, Polsat Box Go planuje intensywny czas premier – do serwisu regularnie będą trafiać nowe, różnorodne gatunkowo i tematycznie seriale znanych polskich reżyserów z udziałem popularnych aktorów. Razem będzie to aż 10 nowych tytułów

Już dziś w Polsat Box Go odbędzie się premiera „Rodziny na Maxa”, a następne będą: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, „Lulu”, „Domek na szczęście”, „Teściowie”, „Matka”, „Sługa Narodu”, „Bracia”, „Swaci” i „Sortownia”

Wśród twórców nowych tytułów znaleźli się między innymi: Maria Sadowska, Borys Lankosz, Kinga Dębska, Krzysztof Jaroszyński, Piotr Trzaskalski i Anna Kazejak, a także scenarzyści – Igor Brejdygant i Piotr Wereśniak.

W nowych seriach występować będzie wielu znanych polskich aktorów, wśród nich: Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Katarzyna Dąbrowska, Marek Siudym, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Łukasz Simlat, Olaf Lubaszenko, Olga Bołądź czy Piotr Stramowski. 

Jak zapowiada Polsat, seriale będą różnorodne gatunkowo i tematycznie, nie zabraknie w nich wątków sensacyjnych, komediowych, dramatycznych, historii miłosnych, a także obrazów skomplikowanych relacji rodzinnych. 

Oprócz nowych tytułów w serwisie pojawią się premierowo także nowe sezony lubianych przez widzów seriali, m.in. „Komisarz Mama 4” (już dostępny) czy „Kuchnia 2”. 

Polsat Box Go zaproponuje widzom każdego miesiąca nawet dwie premiery. Wszystkie produkcje będą trafiać do pakietu filmowo-serialowego Polsat Box Go Premium dostępnego w promocyjnej cenie 30 zł/30 dni.

Dziewięć nowych tytułów powstało na zlecenie Telewizji Polsat, a serial „Sortownia” jest koprodukcją Telewizji Polsat i CANAL+ Polska.

Zobacz: Player.pl ma wyższe ceny pakietów. Tanio już było 

Sportowa jesień w Polsat Box Go

Serwis przypomina także o wydarzeniach sportowych na żywo, jakie czekają na kibiców w Polsat Box Go. To przede wszystkim rozgrywki z udziałem Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona – Liga Mistrzów UEFA w kanałach Polsat Sport Premium oraz hiszpańska LaLiga Santander w Eleven Sports. 

Oprócz tego Polsat Box Go proponuje rozgrywki czołowych piłkarskich lig europejskich – włoskiej, francuskiej, belgijskiej i portugalskiej, do tego wszystkie mecze Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet na kanałach Polsat Sport, turnieje tenisowe i sporty zimowe w stacjach Eurosport, PKO BP Ekstraklasa na kanałach CANAL+ SPORT3 i 4 i wiele innych. 

Wszystkie transmisje sportowe dostępne są w jednym pakiecie Polsat Box Go Sport w promocyjnej cenie 40 zł/30 dni.

Zobacz: Disney+ za 6,99 zł. Taka okazja nie powtórzy się szybko
Zobacz: Rusza nowy serwis streamingowy. SkyShowtime wejdzie też do Polski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Polsat

Źródło tekstu: Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu