DAJ CYNK

Rusza nowy serwis streamingowy. SkyShowtime wejdzie też do Polski

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

SkyShowtime

We wrześniu zadebiutuje nowy serwis streamingowy – SkyShowtime. Będzie dostępny także w Polsce. Zapowiada ekskluzywne, premierowe hollywoodzkie filmy oraz seriale z najlepszych światowych wytwórni filmowych. 

Nowy serwis streamingowy SkyShowtime oficjalnie ruszy 20 września 2022 r. Na początek będzie dostępny w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji, w czwartym kwartale rozszerzy swoją działalność o Holandię. A kiedy w Polsce? Na to trzeba będzie zaczekać do co najmniej pierwszego kwartału 2023 roku – dokładna data ma być ujawniona później.

SkyShowtime to wspólne przedsięwzięcie Comcast – spółki macierzystej NBCUniversal i Sky – oraz Paramount Global. Serwis obiecuje bogate portfolio seriali i filmów. Widzowie zobaczą m.in. premiery kinowe wyprodukowane przez Paramount Pictures i Universal Pictures, dwa najstarsze hollywoodzkie studia filmowe, które razem stanowią prawie 50% całkowitego biznesu filmowego w Hollywood.

Na widzów będą też czekać nowe seriale, treści dla dzieci i rodziny wyprodukowane przez Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, NBCUniversal, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime będzie oferował również lokalne, oryginalne programy, filmy dokumentalne i inne produkcje z rodzimych rynków.

W krajach skandynawskich SkyShowtime zastąpi dostępną tam ofertę serwisu Paramount+.

Usługa będzie dostępna bezpośrednio dla odbiorcy za pośrednictwem aplikacji SkyShowtime na urządzeniach Apple iOS, tvOS, Android oraz na stronie internetowej: www.skyshowtime.com

Na rynkach skandynawskich SkyShowtime będzie również dostępny za pośrednictwem zewnętrznych dystrybutorów i operatorów telekomunikacyjnych, w tym Telenor, Tele2,  Telia czy Telmore.

Miesięczna opłata za SkyShowtime wyniesie w Finlandii 6,99 euro (33 zł) lub równowartość tej kwoty w pozostałych krajach regionu. Spodziewanej polskiej ceny nie znamy.

Zobacz: CANAL+ online drożeje. Nowe ceny wchodzą od września
Zobacz: Netflix we wrześniu: Broad Peak oraz inne nowości do obejrzenia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: SkyShowtime

Źródło tekstu: SkyShowtime